Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen lányokkal szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokkal szerencsétlen, nem jó pasi srácok többségét nem is zavarja, hogy nem nagyon van esélye a jobb csajoknál?

Figyelt kérdés
Persze, itt azokat látjuk, akiket ez megvisel, és panaszkodnak.. De nap mint nap látok srácokat az utcán, egyetemen, akikről lerí, hogy nincs sikerük a lányoknál. Őket ez a kérdés annyira nem foglalkoztatja, vagy tagadásban élnek, vagy milyen az életük?
2013. ápr. 13. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Kicsit lenni érthetetlen neked kérdés?
2013. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zavarni zavar de mit tudunk tenni? Járok gyúrni, futni, bmxezek is a jó időben, de a külsőm miatt még a fiúknak is az az első gondolatuk, hogy "biztos csicska", hát még a lányoknak. Genetika...
2013. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondol, hogy valakin látszik, hogy különösebben egyáltalán nem érdekli a csajozás, és ez látszik a külsején is.


Az öltözködés és az ápoltság.

Lehet furán hangzik, de valakinek az elsődleges prioritása az ösztöndíj és a jó eredmények az egyetemen. Egy csaj pedig elképzelhetően valamilyen szintig hátráltatná, ráér még csajozni, gondolom ezt érzi, ezért leszarja a külsejét.

2013. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Vannak a gyíkok és a kockák akiknek még a farkuk sem áll fel, rájuk gondolsz?


[link]



Aki akar nőt az tesz érte, akinek nem látni a fejét a ragyától az meg magára vessen

2013. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaja, azokra gondolok, akik mintha aszexuálisak lennének. Nem mennek a lányok után, mintha nem is érdekelnék őket. És elvannak a saját kis dolgaikkal egész nap. Pl. az egyik legextrémebb példa akit ismerek, ilyen fantasy rpgkben él, de kb úgy ismeri azokat a világokat, mint egy történész a szakterületét. Valódi élete nincs is, és mégis elvan ebben a kis saját világban.
2013. ápr. 13. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyeneket, de leszarom őket, és inkább kerülöm a társaságukat, minthogy minden szünetben meghallgassam hogy tegnap wowban a lvl 80 paladinjukkal milyen jót kockultak.......


Szánalmasak, és nem is érdekli őket semmi más

2013. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Zavarná őket, ha sokat gondolnának rá, de mivel nem érdemes ezen agyalniuk, így nem is teszik, inkább foglalkoznak egyéb ügyeikkel.


31F

2013. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor megyek az utcán, és azt hallom fél füllel, hogy "milyen ocsmány az ott!", szerinted mit akarjak a lányoktól?
2013. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 My Conserve ***** válasza:

"Szerintem arra gondol, hogy valakin látszik, hogy különösebben egyáltalán nem érdekli a csajozás, és ez látszik a külsején is. Az öltözködés és az ápoltság."


Én például azért nem ügyelek jobban az öltözködésemre, mert nem nagyon tudom, mit kéne vennem, hogy jobban nézzek ki. Nincs semmi érzékem a divathoz, és nincs senki, aki ebben segítene. Úgyhogy marad a natúr kinézet.

2013. okt. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!