Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőnek is veszekednie kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek is veszekednie kell a párjával, hogy legalább egyszer zuhanyozzon egy nap?

Figyelt kérdés
Párommal 8 éve vagyunk együtt, aki meglátja rögtön azt mondja, hogy ápolt és elegáns, de mégis minden áldott nap veszekednem kell vele, hogy megfürödjön. Nem igazán tudom eldönteni, hogy lusta vagy inkább igénytelen-e, de engem ez nagyon zavar. Hiába beszélem meg vele, akkor is mindig veszekedés lesz belőle legközelebb. Félreértések végett nem büdös vagy ilyesmi, de nem tudom, hogy miért nem igényli azt, hogy tisztán feküdjön be az ágyba...
2013. okt. 19. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Sztem sporol. Nálunk én mondtam kapscsolst elejen a ferjemnek mért fürdik minden nap sporoljunk.evek ota mar csak heti 1x fürdik én meg az edzőteremben sose itthon örülj neki hogy sporol
2013. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2# nem semmi :D
2013. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3éve vagyok együtt a párommal, de egyszer nem volt olyan, hogy ilyen miatt szólni kellett volna neki, hogy menjen el fürödni. nálunk csak annyi a "gond" ilyen téren, hogy ő elég későn megy el fürödni, hiába fürdök meg én 8kor (mert azt mondja mindig, hogy kezdjem én a fürdést) ő akkor is 10óra után mászik bele a kádba, de ez nem is akkor baj, mert 10előtt amúgy se tudna egyikünk sem elaludni.
2013. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsen zuhanyunk.
2013. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sajnos igen, de már javult a helyzet
2013. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak lusta,
2013. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 35 évesek vagyunk, szóval nem öregek. Azt megértem, hogy a 70 éves apám már nem fürdik mindennap, de egy fiatal???

A veszekedés miatt persze fürdik naponta, de ha nem lennék, szerintem igénye sem lenne rá.

2013. okt. 19. 11:37
 9/10 anonim ***** válasza:

én is szarok rá, hetente elég :D anyámék is, kivéve nyáron

F20

2013. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki találta ki ezt a mindennap fürdést? Németeknél is heti és kész
2013. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!