Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak vele? Holnaptól...

Mit csináljak vele? Holnaptól zuhanyozzon? Minden este belekakil a fürdővízbe. Egy hete nincs pelenka, pisinél szól is,2x volt eddig baleset.

Figyelt kérdés
a kakit viszont azóta este a fürdővízbe intézi el.már a bilibe is sikerült, de szinte minden este belekakil a fürdővízbe.szerintem direkt csinálja.de miért?és én mit tegyek?2.5éves kisfiú.
2011. ápr. 7. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
nem hinném, hogy direkt, mert mit élvezne a kakis vízben? Inkább ahogy beleül a kádba, lehet ingerli valami a fenekét és ez indítja be. Egyébként egyszer régen olvastam a kakilás reflex, ha teljesülnek a körülmények, akkor jön a kaki. Ezért nagyon jól beállítható a kakilás időpontja, módja. Én rászoktatnám, fürdés előttre.
2011. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fürdés elött is ráültetem a bilire,mondom neki oda kell kakilni.még le se ül a vízbe,ott áll és nyomja.
2011. ápr. 7. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
korai neki még az egéz. türelem.
2011. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jot nevettem...de biztos vagyok benne, hogy azert neha jol felhuzodsz. Nalunk elofordult parszol de egesz kisbaba volt meg. Hat nem volt valami kellemes elmeny...Az elso valaszolonak igaza van...Nalunk is kialakult egy "korulmeny" ami ha megvan akkor napirenden ugyanott es ugyanabban az idoben jon a kaki. Lehet jobb lenne ha par napig zuhanyoztatnad, hogy ne szokja meg. Vagy esetleg egy gyors mosdatas talban...Arra a kerdesedre, hogy direkt csunalja nehez valaszolni. Az en kicsim minden este furdes elott wc-re van ultetve... aztan vihancolva belepisilik a furdovizbe...minden este. Turelem az kell...ugyhogy turelmet es kitartast kivanok Nektek
2011. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nővérem volt ilyen, anno 30 éve :-D

Anyukám forró vizet tett a bilibe, hogy a meleg gőz megcsapja a fenekét, egyből jött a kaki. A meleg víz hozza nála a kakilási ingert. Amúgy ezt a módszert szokták székrekedés esetén is alkalmazni.

2011. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!