Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha baratsagbol vonzalom lesz? Mit tegyek hogy normalis kapcsolatta valjon?

Figyelt kérdés
5 eve ismerek valakit, aki 4 evig a licibe osztalytarsam vol,es most 1 ev utan osszefutottunk, es most egyutt vagyunk.A licibe o volt a vagany gyerek...ott egyszer csak ugy osszejottunk egy bulin, es annyi. Most a baj, h mindketten szegyelosok vagyunk..s nehez megbeszelni a dolgokat...o is kerulgeto szavakkal,s en is, nem tudjuk hogy kezeljuk egymast.Helyrejon ez ahogy ismerkedunk? mert en ot teljesen maskepp lattam eddig, es most...ugy kicsit megijeszt mindkettonket h minden mas? Mit tegyek h oldodjon ez a feszultseg?
2008. júl. 7. 00:17
 1/7 A kérdező kommentje:
*normalis..bocsi
2008. júl. 7. 00:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal lehetsz még, ha ennyire nem tudsz fogalmazni.

Konkrétan hány évesek vagytok?

2008. júl. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 mindketten...nehez megfogalmazni...mert nekem a helyzet is nagyon fura...és valaki akit eddig teljesen mas szemmel néztem most megváltozott...olyan érzelmek amikrol eddig nem tudtamm...csak mindkettönknek fura..és nem tudjuk hogy beséljük meg h mit is akarunk...nem tudom hogy érttessem meg...feszült a hangulat emiatt koztünk
2008. júl. 7. 01:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a problémátok, ha mind a 2en bejösztök egymásnak, és olyan dolgokról is beszélgettek, amiről nehéz. Lazulljatok el, nincs mit izgulni. Ha nagyon nem megy máskébb fogyasszatok alkoholt. De ne sokat ;)
2008. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az nem is rossz otlet, csak o autoval jar...annyi h nagyon visszhuzodo mikor haverekkel vagyunk...szoval hiv, meg akarja h ott legyek, de nem fogja meg a kezem, nem puszill...csak majdnem mikor megyunk haza...s én sem akarom eröltetni..ez csak az elejen lesz igy? lehet meg o se szokott hozza az otlethez?
2008. júl. 7. 01:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
:s Akkor próbáld meg elhúzni a hazamenést, pl amikor már közeledtek a házatok felé, kezdj el valamiről témázni, sztorizni, beszélgessetek minél többet a kapuban, utána a dolog adja magát.
2008. júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
A magyar pasik mind nyuszik. Teperd le és dugd meg műbrokival!
2008. júl. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!