Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel tervezzük az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel tervezzük az összeköltözést, de most a volt férje segít a mi új lakásunkban, amiről én nem is tudtam, szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóban a volttal, sőt még nem is beszéltünk, technikai okokból még együtt laknak, de készül a lakásunk, és ma megláttam, hogy ott áll az ex kocsija. Nagy nehezen kinyögte a barátnőm, hogy mi van, mert nem merte elmondani. Ez a lakás anyóséknál van, nem megyek a részletekbe, zűrös, ja? és a volt férj levonja a tartás díjból a munka díjat, de most én erre mit szóljak? ha fizet érte, miért pont őt kérte? a titkolózás is fura, meg hogy én oda költözzek, amit ez a fa.sz csinál lakást, vagy én vagyok a hülye?
2013. okt. 19. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

hú tesó,már most megy a kavarás ,

-mi lesz itt még ?

2013. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen te vagy a hülye, ha most eleve titkolódzik elõtted,akkor ki tudja, hogy mi lesz még ezekután, mik fognak a füledbe jutni.

De az is lehet, hogy semmi sem.

Csak te tudhatod, hogy milyen a barátnõ!

2013. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!