Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én mit csináljak? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én mit csináljak? Miért bánt engem mindenki?

Figyelt kérdés
Én nem értem van egy fiú,akivel elvileg jártam vagy járok nem tudom. Nagyon csúnyán bezsél velem mostanában ilyen szinten,hogy f..szopó kva vagyok meg hasonlók. Nem értem miért,mert hogy neki mennyi problémája van ő dolgozik stb..Bánt.. én tehetek róla? Állandóan bánt mindenki,rajtam vezeti le az összes ember a mérgét.
2013. okt. 19. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egyszer áttapos rajtad - az ő szégyene.


Ha többször áttapos rajtad- a te szégyened.



Mert hagytad. Miért hagyod ?

2013. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert fogalmamsincs mi a helyzet lehet tényleg én csinálok rosszul mindent.. Én nem hiszem,hogy mindenért én lennék a hibás :( Így miért beszél velem valaki..nem is értem..
2013. okt. 19. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem te vagy a hibás, elég szomorú, hogy ezt el tudja hitetni veled. Ülj le egy jó pillanatában vele, és mond el neki ezeket...ugyanígy, ahogy ide leírtad. Hogy téged mennyire bánt, hogy nem vagy gondjai okozója, ne rajtad töltse le, és hogy neked ez így nem fekszik.
2013. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!