Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fura? A barátnőim szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura? A barátnőim szerint igen mert a barátom majdnem 2 métert én meg alig vagyok 160 centi engem nem zavar és láthatóan ő se! De még is sétálunk vagy valami mindenki furán néz ránk! Szerintetek ne is foglalkozzak a többiekkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz. Helyesek lehettek.
2011. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vízszintesen, meg főleg nem számít!! :)
2011. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Bár én nem vagyok 2 méter, de én is az alacsony nőkre bukok! :) 29F
2011. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senkivel ne foglalkozz. Csak magatokkal :). Majdnem így vagyunk mi is bár én 170 cm vagyok ő pedig 197 :) De nem érdekel ki mit gondol.
2011. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RaksashaGirl ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.. Ő 198 centi (16 évesen.. O_o), én 163. Van egy kis méretkülönbség. :D Nem kell másokkal foglalkozni.. Egy NAGY EMBER mindenkinek felhívja a figyelmét. Nekem eddig mindenki azt mondta hogy tök cukik vagyunk. Én elhiszem. Ne foglalkozz másokkal. Ha szerinted ez nem baj, akkor az így van! ;)
2011. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!