Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teltebb, molettebb lányok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb, molettebb lányok már senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy senkinek se jönnek be az ilyen tipusú lányok,csak ha nincs más választásuk.
2013. okt. 19. 23:15
1 2 3 4
 1/37 Intoxcation ***** válasza:
78%
Minek, ha vannak nem molettek is?
2013. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
44%
Nekem rájuk keményedik igazán :D Te ilyen lennél?:D Akkor írhatsz
2013. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Ha nincs más választásuk? Hogy lehet az hogy valakinek nincs más választása? Szexrabszolga?
2013. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Korod? :)
2013. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%

Ja, én is,így veszem észre, ilyen lányként...

De tervben van a fogyás, mert magam sem érzem jól magam a bőrömben.

De azért szar érzés, hogy így senkinek nem kellek... Pedig nem beképzeltségből, de 100-szor értelmesebb és kedvesebb vagyok rengeteg sovány társamnál.

2013. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarna, a külső a második dolog, bár csaj vagyok, de ez a véleményem! Az meg hülye, aki nem veszi észre a belsőt! :D
2013. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Akkor csak nem látod a fától az erdőt. Én ismerek nem is 1 srácot, aki a teltebbekre hajt.


Mondta is, hogy csontváz nem kell, és mikor gyereket nő a hasban akkor az a feszes bőr megnyúlik és kirepedezik, míg egy teltebbnek hozzászokott a bőre és jobban is bírja.

2013. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
5. Igen igy eggyé lehet olvadni a levegővel kb...
2013. okt. 19. 23:20
 9/37 anonim ***** válasza:
Nem így van, én is több olyan pasit ismerek, akik kimondottan a husisabb csajokra buknak, és akkor se választanának vékony barátnőt, ha lehetne.
2013. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
pl az én barátom is a telt nőket szereti
2013. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!