Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e bármilyen viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e bármilyen viszony köztem és az unokatestvérem lánya (másodunokahúgom) között?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az eléggé furcsa lenne,de törvényileg szerintem nincs akadálya,ott már kicsi annak az esélye hogy genetikailag sérült gyermek szülessen.
2013. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Bármilyen viszony= baratság,testvér szerüség,haver,

Más ne legyen mint egy párkapcsolatban ..

2013. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

korotok?


bírom a sok kis fa..szgyúrótól, hogy egy ilyen kérdésnél a legfontosabbat nem írják oda!!!!

2013. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Hulla mindegy, hány évesek - ha családon belüli (szerelmi) kapcsolatról van szó, az beteg.
2013. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Legális, szabad és nagykorúak között helyes!
2013. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én a negyedik uncsitesommal jártam 3,5 évig. egyikünk se tudott róla neten ismerkedtünk meg csak akkor derült ki mikor a két család osszismerkedett
2013. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 3/6 -os »»Mit számít a kor?? Kb. 4 és fél év van köztünk, de nem ez a lényeg!

Valaki írjon már egy normális választ!! Ne olyanokat, hogy "beteges" meg ilyenek...

2013. okt. 20. 18:45
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

írtunk

legális, de kisgyerekkel ne kezdj ki

2013. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De hát ha egyszer beteges....

Nincs elég csaj a világon???

2013. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyenes ági rokonok közt (anya-fia/lány, apa-fia/lánya, testvérek egymás közt, nagyszülők unokák) nem csak a törvény bünteti, de túl közeli genetikai állomány keveredhet.

Unokatestvérek közt már nincs torvényi akadálya sem és biológiai szinten is annyira távol álltok egymástól, hogy nem aggályos semmilyen kapcsolat.

Másodunokahúg meg elég messze van már. Csak bátran.

2013. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!