Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn szövődött 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn szövődött 3 hónapos szakítással végződő viszony után a pasi visszamegy a társkeresőre, két hét múlva újra eltűnik a profilja?

Figyelt kérdés
Ilyen hamar talált volna valakit? Nem felszínes akkor a gyerek egy kissé?
2013. okt. 7. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
mit varsz egy internetes tarskereson ismerkedotol?
2013. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

(Csoda hogy látok egy jól megfogalmazott helyes mondatokkal írt kérdést.)


Szerintem a fiu/férfi egy felszínes, vagy nőfaló ember lehet.

2013. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hosszu kapcsolat utan vagyunk mindketten.
2013. okt. 7. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Rájött hogy semmire sem jó a társkereső akkor minek lenne fent.
2013. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De igen,szerintem is felszínes.
2013. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem az amikor a szakítás után egyes jelekből a másik fél próbál a szakításra magyarázatot találni és megnyugtatni magát hogy miért kellett megtennie? Én is csináltam tudom milyen.
2013. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Társkeresőn szövődött 3 hónapos szakítással végződő viszony után a pasi visszamegy a társkeresőre"

A kérdező kommentje:

Hosszu kapcsolat utan vagyunk mindketten.


A 3 hónap nem HOSSZÚ.

Ha pedig úgy kell érteni, hogy mindketten hosszú kapcsolatban vagytok/voltatok, csak mellette boldogítottátok egymást akkor meg nem tudom mit vársz?

Ha szerető kell dugásra akkor nyugodtan lehetek felszínes, mert nem a lelke érdekel hanem a sunája. :)

2013. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hosszú (több éves) kapcsolat után kezdtünk egymással, azért voltunk fenn a társkeresőn is.
2013. okt. 7. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!