Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lennél vagy zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennél vagy zavarna ha a párod nem azonos neműt ölelget? Ha tudnád hogy elvileg baráti viszony van köztük?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha az elvileg nem csak elvileg, hanem úgy van.
2013. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nincs a páromnak olyan lánybarátja,akit ölelgetnie kellene.

van sok nőnemű ismerőse,de egy sem annyira barát,hogy ölelgesse.

Nem féltékeny lennék,hanem dühös,és nem tenné zsebre,amit kap.

2013. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én alapból nagyon féltékeny típus vagyok. Valószínűleg zavarna, viszont nagyon sok függene attól, hogy ki az illető, milyen a természete, és milyen az az "elvileg baráti viszony"... és miért, mióta tart, hogy alakult ki.
2013. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem zavar.

Ismerem azokat a nőket, akiket "ölelget" (konkrétan 2 nő), tudom hogy évek óta barátok, ahogy nekem is vannak férfi barátaim akiket megölelek.

2013. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Másrészt a párom nem ölelgetős típus. Kezet is csak közeli viszonyban lévő emberrel fog, vagy ha muszáj (állásinterjú, bemutatkozás)

Akit megölel, azt én is tuti közelről ismerem. így nem hinném, hogy lenne okom féltékenynek lenni. Ráadásul engem akar feleségül venni nem mást.

2013. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen a viszony,azt tudom hogy elég régóta ismerik egymást.Ezen kívül semmit.Én abszolut nem vagyok féltékeny típus,de nem esett jól.Nem is féltékenység inkább zavaró.Soha egy partneremet sem fogtam pórázon,de ez valamiért zavart.Lehet én gondolom rosszul de én nem ölelgetek másokat csak a páromat,vagy szűkebb családomat.
2013. szept. 30. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul esne, szerintem szakitanék.Rossz tapasztalataim vannak.
2013. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lennék olyan férfival, akire féltékenynek kell lennem.


Egyébként nőként nekem is van 2-3 férfi barátom, 5-6 éve ismerjük egymást, igen szoktam őket ölelgetni. És?

2013. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neeee ... ne ölelgessen senkit ,én sem teszem ! A barátsághoz nem kellenek extrák ! ... Egyébként ,hogy a kérdésre válaszoljak ,igen zavarna! Hacsak nincs nyomós indok az ölelésre ,ne tegye .
2013. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jah

f20

2013. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!