Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás után mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után mivel lehet életkedvet csinálni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

H

á

z

i

p

á

l

i

n

k

a

2013. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dragonkalo ***** válasza:

#1 igazad van :D

Hát beszélgess haverokkal,barátokkal,menj el bulizni,hallgass zenét,csinálj társaságbeli dolgokat. :)

Aztán meg keress valakit aki szeret ;)

2013. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám az alkoholt. Én is szakítás után vagyok, én is piáltam két napig, de ahogy ment ki az ital belőlem,még rosszabb volt. Én szerintem csak az idő tud segíteni, ami ilyenkor nagyon lassan telik. Én már két hónapja szenvedek, és nem akar el múlni. Egyik nap jó kedvem van,másik nap letargikus vagyok. Egy új kapcsolat segíthetne,de még nem vagyok rá kész.
2013. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem teljesen feldolgozni mindig csak akkor sikerül, ha egy újba kezdek.


mindaddig sz*rul vagyok, mint most is lassan 3 hónapja.

vannak kalandok, egyéjszakások, stb, de már az sem olyan.

Nincsrá szükségem. Szeretkezésre vágyom nempedig csak szexre....:S

22/F

2013. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmivel.Majd idővel nem jut eszedbe annyiszor,nem leszel folyton letörve,és szépen lassan halványulni kezdenek a dolgok.

Nálam úgy ment könnyebben,h a rossz dolgokra gondoltam,amik kiábrándítottak.Tudatosan nem gondoltam a másikra,inkább tereltem mindennel a gondolataimat.Sétáltam,kirándultam,filmeztem,emberek között voltam,vásárolgattam új dolgokat.

2013. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

úgy vagyok, mint 3-as, plusz, ahogy telik az idő, úgy kínoz egyre jobban a magány...hogy egyedül kell megéljek dolgokat, amikkel 7 éven át nem kellett egyedül megbirkóznom

a kérdésre nem tudom a választ

2013. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és én szakítottam, de nem azért, mert elmúlt a szerelem. Rosszul éreztem magam jó ideig és most azért jó, mert van valaki más, aki elvonja a figyelmem, aki leköt és jobban megvagyok vele, noha még csak ismerkedünk. De mondjuk egy előző kapcsolatomon, ahol velem szakítottak, ott ivászat volt, de túltettem magam anélkül is, hogy jött volna más, mert 2 évig nem jött senki se kb. Nem engedtem senkit sem magamhoz. Az idő meggyógyítja a sebeket és szerintem egy új ember is.
2013. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem is kellene egy pasi..de nem akárki az a baj h ő kell aki mellett megnyugodhatnék.ez az egész olyan mintha egy rossz álom.de nem ébredek fel.
2013. okt. 20. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
orgia orrba-szájba
2013. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!