Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel sokat veszekedtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel sokat veszekedtünk az utóbbi 2 hónapban. Segítség? Idézet!

Figyelt kérdés

Barátnőmmel sokat veszekedtünk az utóbbi 2 hónapban,azt javasoltam tartsunk 1 hét szünetet és hívjon fel ha döntött mit szeretne... lehet azt fogja mondani hogy hadjuk 1mást. majdnem 2 évet voltunk együtt. valami idézetet vagy ehez hasonló verseket tudtok? szeretnék nekimondani egy verset mielött kimondaná hogy mit szeretne! előre is köszönöm remélem érthető voltam!


ne offoljunk légyszives,fontos lenne


2013. okt. 20. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

citatum.hu - n keress

amúgy meg az ilyen hosszú szünet hülyeség, csak szakítás lesz a vége

2013. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link] egyenesen a legnagyobb elméktől!


beszéld meg vele, ne verseket meg idézeteket keress.

2013. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Javasoltál egy hét szünetet,közben verset szeretnél neki mondani,mielőtt döntene?Ne befolyásold,inkább keresd meg és örüljetek egymásnak,hogy vagytok egymásnak.
2013. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te, véletlenül nem 17 éves a bartánőd?
2013. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*barátnőd
2013. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszélünk minden nap, mindig vita lesz a végeredmény... nem tudja mit akar, ezért mondtam hogy tartsunk egy kis szünetet és rájön mit érez... igazából én ba**tam el el a kapcsolatot hülye voltam...


én 23 barátnőm 4 évvel fiatalabb.

2013. okt. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!