Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátnőmmel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőmmel nem nagyon működött a kapcsolat, veszekedtünk. De ő kitalált egy játékot.

Figyelt kérdés
Szabályai vannak a játéknak, méghozzá az, hogy a múltat nem említhetjük, a régi sérelmeket nem mondhatjuk, különben vége. Úgy teszünk, mintha most ismerkednénk. egyébként 4 évig voltunk együtt, de elengedni nem tudtuk egymást. Most kitalálta ezt. szerinte működhetne. nem beszélünk a múltról semmit. Szerintetek működik az ilyen?
2011. febr. 24. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen! kis is lehet játszani pl a ki itta meg a tejet felhozza oda lehet vágni hogy nem beszélek a múltról

amúgy ja működHET

2011. febr. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 johnnyboy26 ***** válasza:
100%

Akkor elmondom, hogy a barátnőmmel is pont ugyanebben a cipőben vagyunk, pont most!

Kitaláltuk, hogy 3,5 év és 3 hónap kihagyás után teljesen újrakezdünk mindent, és úgy indulunk, mint akik nem ismerik egymást. Nekem meg kell hódítanom, és 2-3 hónapig nincs szex, petting is csak később. Kitalálta barátnőm, hogy először nagyon meg kell majd küzdenem azért is, hogy láthassam meztelenül! Engem pedig ne tudd meg hogy mennyire felcsigáz a dolog! :))

2011. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azt gondolom, hogy először le kell tisztázni a múltat, megbeszélni. Útána megegyezhettek, hogy lezárva és nem beszéltek róla többet. De amíg sérelmek vannak benned vagy benne emiatt, addig nem megy ez a játék, úgyis előjönnek ezek a dolgok az első veszekedésnél.
2011. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Johnyboy26 , nálatok mi volt a probléma?
2011. febr. 24. 09:39
 5/6 A kérdező kommentje:
ha nem vagyok túl indiszkrét
2011. febr. 24. 09:39
 6/6 johnnyboy26 ***** válasza:

"Johnyboy26 , nálatok mi volt a probléma?"


Nos, röviden elmesélem: az első 3 év még egészen jól telt, utána jöttek a problémák. Végül is kb ez annyit takar, hogy egyre kevesebbet érdeklődtem iránta szexuálisan - volt egy másik lány, aki szeretett volna tőlem valamit, de soha nem csaltam meg vele barátnőmet! - és valahogy ellaposodott a kapcsolat.

Ezután ő elkezdett randizni egy pasival, tudtam is, hogy kivel, a lényeg, hogy lett 3 hónap mosolyszünet.

De mivel mindketten tudjuk, hogy szeretjük egymást (tényleg szeretjük csak hülyén alakultak a dolgot), ezért úgy döntöttünk, hogy újrakezdünk mindent az alapoktól!

Ez azt jelenti, hogy eleinte csak randizgatás, semmi testiség! Utána egy-két hónap múlva ha keményen küzdök érte, akkor megnézhetem a melleit, még egy hónap és a fenekét, utána mehet a petting is, majd kb fél év múlva lehet szó szexről (addig vibrátorral lehet persze kényeztetnem). Így méri fel, h mennyire leszek kitartó!

2011. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!