Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy lány, lefeküdtünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány, lefeküdtünk, többször is, és a Bátyám most elkezdett vele találkozgatni, nem vagyunk jóban, de ez szemét dolog. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok a bátyám 23, a lány 21 körül van. Még mindig van köztünk valami, nem járunk, vagy ilyesmi, de engem zavar, hogy a bátyám találkozik vele, és sztem ezt ő is tudja. Abból veszekedés, meg verekedés van, ha felhozom a dolgot beszédtémaként, a lány meg elég sunyi fajta, tehát vele sem tudom megbeszélni, hogy talán ne találkozgassanak, mert engem zavar.

Ötletek kellenének, hogy ilyen helyzetben hogyan kezeljem a dolgokat.


2009. márc. 12. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha ilyen sunyi a barátnőd, és a bátyád sincs tekintettel rád,akkor én a helyedben először megmondanám a lánynak,hogy egy ribanc,mert ezek alapján nekem úgy tűnik,neki mindegy,csak dugja valaki. A bátyádnak meg azt mondanám meg,h csalódott vagyok,és egyáltalán nem ezt vártam tőle. Figyelj,nekem a haverjaimnak se fordul meg a fejükben,h rámozduljanak a barátnőmre,nemhogy a tesómnak. Szóval tedd rendbe a dolgokat és ne félj attól,h őszinte vagy velük.
2009. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Érdeklődve olvastam a lányról írt jellemzésedet;"21 körül van"- azt se tudod pontosan,hány éves?Meg,hogy;"elég sunyi fajta"-na ez meg mindenkt elmond.Nyilván nem vagy szerelmes ebbe a csajba;akkor meg hol fáj,hogy a bátyáddal jól érzi magát?Lehet, hogy szeretik egymást,nem gondolod? Téged meg zavar...Neked is ott volt a lehetőség, miért nem éltél vele (egyébként sem értem, miért jó valakivel lefeküdni, aki alapból nem szimpi- azírásodból ez jön le)
2009. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mit zavar az téged,ha csak kavartatok és nem volt semmi komoly? nem értem az összefüggést
2009. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz pontozz le érte, de szerintem ez nem más, mint vihar a biliben!

1, Nem szereted a lányt, akkor meg nem mindegy kivel-mit csinál? Vagy a sértettség beszél belőled, hogy nem veled műveli?

2, Neked fontosabb egy "21 körüli lány", aki nem komoly, meg sunyi fajta, mint a bátyád?

Én a helyedben félretenném a sértettségemet és nem törődnék az egésszel. Ha ők jól elvannak egymással, akkor legyen nekik jó. Te meg keress másik játszótársat.

Nem kell veszekedni két okból:

1, Lehet, hogy a sógornőd lesz, a családban meg nem szabad haragot tartani.

2, Lehet, hogy pár hét, hónap és különmennek: akkor meg miért vesznél össze miatta a bátyáddal?

2009. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Még szép hogy zavar .. nem ésszerűséget hanem érzelmes dolog kel keresni a kapcsolatban .. Nem "illik" egy családon belül kavarogni és kipróbálni a családtagokat .. Jogosan neheztelsz rájuk ,és valóban nincs tekintettel rád. ha tartós kapcsolat lesz köztük .. azon túl kel lenned .Bár az ilyen sunyi pillangók hamar tovább szállnak ...és a tesod is azt kapja amit megérdemel....
2009. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolkodj józanul...Ha ezt teszi veled a nő mennyit jelentesz neki?Szerintem annyit mint 1 eldobható müanyag pohár.
2009. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1. Nem járok a lánnyal és nem is a lány érdekel.

2. A kérdés, hogy hogyan kellene viszonyulnom a bátyámhoz ilyen esetben. Én soha nem nyúlnék ahhoz a nőhöz akivel lefeküdt.

2009. márc. 12. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a nő akkor nem értem miért zavar h a bátyád dgja.A nők jönnek mennek de a bátyád mégiscsak a testvéred és ha már nem lesznek szüleid rá akkor is számíthatsz.De ez a nő addigra szerinted hol lesz?
2009. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!