Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Duci csajnak már semmi esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajnak már semmi esélye nincs párkapcsolat téren?

Figyelt kérdés

17/L


Tudom hogy még "fiatal vagyok ehhez", de annyira rosszul esik hogy szinte minden korombelinek van/volt pasija, én meg még mindig szingli vagyok, mert srácok max barátként tekintenek rám...


2013. okt. 20. 19:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Öcsém mekkora parasztok vagytok!Úgy beszéltek,mintha egy kövér ember nem is ember lenne,hanem valami s*zardarab!

Elképesztő milyen szemét emberek vannak!

2013. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem biztos, hogy nincs esélye.
2013. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
g*cinek eszel annyit
2013. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%

Szia!! Én is 17 éves vagyok, és engem is nagyon zavar már régóta, hogy nincs senkim mert duci vagyok. Na most, én elkezdtem fogyózni és már leadtam 10 kilót ajánlom ezt neked is! Mert ennél nagyobb motiváló erő nincs! Az első 5 kiló után sokkal jobban érzed magad lelkileg is, és mire leadod a fölös kilókat biztos neked is lesz barátod!

Remélem megfogadod a tanácsom, ha igen akkor nagyon szurkolok neked! Mert ez csak rajtad múlik, nem a többi emberen már én is beláttam! :)

2013. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van a 14-esnek!Hajrá!
2013. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Igaza van neki, főleg úgy, hogy én 10 kilót adtam le úgy három hónap alatt, hogy csak a táplálkozásra figyeltem oda. Nem iszok/eszek semmi édeset, csak ritkán; nem eszek chipset, nem nagyon eszek fehér kenyeret és úgy általában, radikálisan visszavettem a kalóriafogyasztásból...


Azt még mindig nem tudtam meg, hogy mennyi kiló a kérdező, de ha nem kicsit túlsúlyos, akkor egy két napnyi "lénap" bőven be tudja indítani a fogyást és utána nulla mozgással, szépen elkezd csökkenni a testsúlya.

2013. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
14Es vagyok, miért pontoztatok le?
2013. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

17 évesen nem fogyókúrázni kell, hanem sportolni!

Elsősorban úszni, biciklizni...

Most minden mozgás kétszer annyit ér, mint akár 5 évvel később!


Amúgy sok lány 47 kg-mal is ducinak tartja magát, szóval kép nélkül nem érdemes bármit is mondani.

2013. okt. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Fogyókúrázás normálisan diéta+sport.

Ha csak sportol, de mellette betöm 5 hamburgert meg 2 liter kólát akkor nem fog fogyni, kedves utolsó!

2013. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Na jó, persze: normális étkezés.

De fogyókúrázni ilyenkor még nem szabad.

2013. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!