Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Duci csajnak már semmi esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajnak már semmi esélye nincs párkapcsolat téren?

Figyelt kérdés

17/L


Tudom hogy még "fiatal vagyok ehhez", de annyira rosszul esik hogy szinte minden korombelinek van/volt pasija, én meg még mindig szingli vagyok, mert srácok max barátként tekintenek rám...


2013. okt. 20. 19:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Igazság az, hogy soha nem eszek csipszet, nem eszek mekis kaját, nem iszok kólát csak ritkán, és nem is zabálok, egyik bnőm pl. sokkal többet eszik és mégis irtózatosan sovány. A tornával meg mindig az van hogy csinálom egy-két hétig, nincs semmi eredmény és puffogva feladom hogy "nekem ez nem használ" - ez nyilván egy kifejezetten hülye hozzáállás, de nem fogom olyannal kínozni magam aminek semmi hasznát nem látom.


Köszönöm a válaszokat, bármilyen hangnemben íródtak is.


Azok pedig akik emlegették a léböjtkúrát meg ilyeneket, privátban esetleg néhány tanácsot tudnának adni? Nagyon megköszönném!!!

2013. okt. 21. 15:55
 22/22 anonim ***** válasza:
Léböjt kúrával ne kínozd magad. A sportot sem kell túlzásba vinni szerintem. Bőven elég lenne heti néhány laza torna. Csak ne hagyd abba. Képet pedig mutathatnál akár privátban.
2013. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!