Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nyomi kinézetű, vagyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyomi kinézetű, vagyis nem férfias magasság, tömegű, arcú, hanem inkáb kisfiús adottságú fiatalember tényleg enynire taszító a lányok számára?

Figyelt kérdés
Mert nem sok tapasztalatom van a lányokkal, neveztek már lányok rondának, de épp ellenkezőleg helyesnek, cukinak is. Eddig csak 5-6 lánnyal volt testi kapcsoalatom is, csók volt legalább mindegyikkel, meg közülük eggyel a szex is összejött, de ez a lány, pont az a típus, aki egyáltalán nem is vonzott, csak a lelke jött be nekem, sajnos, így valahogy semmi önbizalmam, pedig a lányok között volt egy, aki viszont nagyon szép volt, őt tényleg kívántam, jó is volt vele smárolni, ölelni, simogatni stb. De mostanság újra úgy érzem, hogy semmi értelme próbálkoznom a lányoknál, valahogy nincs erőm, leszólítani egy lányt vagy épp csak úgy fb-n ráírni egy ismeretlen lányra, annyira sokan mondják, hogy egy fiúnak magasnak meg férfias tömegűnek kell lenni, különben semmi esélye. Teljesen össze vagyok már zavarodva, most ott tartok, hogy még a szép lánynál is bemeséltem már magamnak, hogy biztos csak azért smárolt velem, mert velem akarta elfelejteni az exét vagy egyszerűen szeretethiánya volt és egy magamfajta ronda, nyomi srác épp kézél volt akkor. :(
2013. okt. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, testvér.
2013. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy legalább ennyi jutott. Engem még csak meg sem ölelt egyetlen lány sem :(
2013. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" valahogy nincs erőm, leszólítani egy lányt"


Nekem meg már valahogy nincs erőm 1000x is elmagyarázni ezt valakinek. Pedig misszióm volt felvilágosítani az embereket ilyen téren. De már feladtam. Boldogulj magadtól

2013. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézel ki, ahogy leírod, akkor már az is csoda, h ennyi összejött.
2013. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért nem teszel ellene? Járj el sportolni, kezd el gyúrni, aztán egy idő után másris jobban esik tükörbe nézni;)
2014. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!