Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
van egy fiú, akinek elvileg tetszem, elhívott hétfőre találkozni, de nem beszéltük meg hogy mikor hol találkozunk. gondoltam akkor most majd én szervezkedem (mert eddig mindig ő hívott meg, akkor most én jövök), ráírtam interneten, de nem válaszolt még, nem is nézte meg, azóta nem volt fenn fbookon. előtte végig online volt, de nem írt rám. egy kicsit idegesít hogy így semmibe vesz. mit mondhatnék, amiről úgy gondolja hogy ezt most elszúrta és helyre kell hoznia?

2013. okt. 20. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy azért nem ír rád, mivel nem akar nyomulósnak tűnni? Szerintem Írj rá te, hogy holnap 5kor neked jó? Persze beszélgessetek előtte. Ne várd azt, hogy mindig ő keressen. Gondolj bele, lehet, hogy ő azt érzi, mert nem keresed, hogy nem kell neked. Gondolkozz el ezeken.
2013. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2013. okt. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!