Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak lányoknak kérdés! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányoknak kérdés! Hogy van ez? Sziasztok én 22 fiu vagyok a párom 25 már lassan 3 éve vagyunk nem nem élünk még eggyütt de igy is sokat veszekszünk az miért van ha neki van igaza napokig arrol szol minden?

Figyelt kérdés
mindend ugy kezelek ahogy kell alapbol türelmes vagyok vele ö is ha én nyugodt vagyok de ha nem teljesen el veszti a kontrollt én vagyok a fiu de sok egy kicsit mindend en oldjak meg akkornis ha rá van szükségem olyan mintha el várná mindig boldog legyek mellette én sokat melozok nem tudunk sokat eggyutt lenni facén meg telon amit tudunk meg beszélünk én egyböl tudom mi a baj ha van de ha nálam van nem veszi észre vagy nem tudom de napokig szószerint kirobban magábol ugy csinál mint ha le buktam volna valamivel mutogat de ha ö nála van valami én lazán el intézem intézzük de nálam meg nem olyan mintha egyedül hagyna olyankor ha ideges vagyok valamiért simán ott hagy hozzám sem szól én nem értem csajok valami õtlet tanács hogy lenne jó? :(
2013. okt. 21. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég önzőnek tűnik így elsőre a barátnőd, elvárja, hogy Te a tenyereden hordozd, de ő nem nagyon tesz érted.

Ez mindig így volt?

Szex az oké?

2013. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pont ez az az elején jó volt minden igaz nehéz volt az elsö év rengeteget szenveded melletted és meg változtam azóta van igy kb.: ennek az év eleje óta van igy sok hibám volt helyre hoztam mindend de kimerültem igy alapbol ilyen vagyok de igy nem lessz jo nekem :/ jó a szex neki is nekem is igaz mostanában nem sürün vagyunk eggyütt de ha igen tartalmas én is ö is meg kapja amit akar.(2-3 Szor egy alkalomban)
2013. okt. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!