Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hallgat meg soha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hallgat meg soha, állandóan veszekszünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sok hónapja folyton csak marcangoljuk egymást, nem tudunk megegyezni, állandóan a vita megy. Mindig megadom magam, de ő az, akinek változtatnia kellene egy kicsit a viselkedésén. Kismilliószor próbáltam vele beszélni, de mindhiába. Nekiáll ordítozni velem. Egyre inkább elegem van ebből, nemrég véget akartam vetni a kapcsolatunknak, de ő könyörgött, hogy ne. Nem értem őt, olyan, mintha nem kellenék neki, de mégsem hagy elmenni, ha el akarnék. Én sem bírnám őt elhagyni, de nincs ötletem, mit tehetnék még.
2013. aug. 19. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nekünk sincs.
2013. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott mert a végén meg is fog verni! HAGYD OTT!
2013. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem semmit

légy kemény és lépjél/le/

rövid az élet és azt normálisan kéne leélned!!

2013. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?
2013. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha folyton vitáztok szerintem nincs sok értelme az egésznek. hónapok óta ez megy, nem látja be a hibákat "meg kell adnod magad", ez így nem normális, ez így nem kapcsolat.


Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

2013. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok kapcsolat megy ezért tönkre, talán csak mégsem illetek össze! Úgysem fogod sokáig ezt bírni, mondd meg neki, hogy márpedig te le fogsz lépni, ha nem fog változtatni, aztán majd kiderül, mennyire vagy fontos neki !
2013. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia pronald azert megbeszelni vele mert ha konyorgott hogy ne hagyd el akkorbiztos szeret tuti van oka amiert igy viselkedik!! Beszeljetek meg de higgatan
2014. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!