Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy kiábrándulok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kiábrándulok a páromból, ha veszekszünk?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretek veszekedni, főleg nem apróságokon. Néha meg úgy érzem, hogy a veszekedésekkel egyre távolabb kerülünk egymástól. Tudom, hogy kellenek hullámvölgyek is egy kapcsolatban nem lehet minden szép és jó, de eddig az össze barátomnál előfordult ez, hogy kiábrándultam belőlük.
2013. szept. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.


Hiszen ki az az ember aki egy veszekedés után még jobban érzi magát?

2013. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért játszol szinházat?
2013. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire komoly. Velem is ez van, kb egy hete hirtelen minden apróságon összevesztünk, én pedig emiatt a szakításon gondolkodtam. Azt mondta, nem érti, nálam miért csak a két véglet van (rózsaszín köd vagy tragédia), és azóta nem hívott fel. Nem tudom:(
2013. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az normális, hogy kiábrándulsz ettől, mivel gondolom ezek olyan igazi heves/ sértegetős / egymást lekezelős /.... (vagy képzeld ide azt a negatív jelzőt, ami nálatok aktuális) viták...

De ez elég nagy baj, ha ilyen kiábrándító hatása van a nézeteltéréseiteknek. Tudom, volt ilyen kapcsolatom...

A mostani barátommal úgy zajlanak ezek a dolgok, hogy sose veszekszünk és vágunk egymás fejéhez dolgokat, hanem bármi bajunk van (lehet ez kis dolog vagy épp nagyon fontos) azt megbeszéljük higgadtan (mersze ehhez már kicsit érettebbnek kell lenni), és találunk megoldást. Bármelyikőnknek baja van, összebújunk, megöleljük egymást, fogjuk egymás kezét és így beszéljük meg a dolgot (akkor is, ha a másik épp nagyon sértő dolgot tett például). És egyikőnknek se marad utólag negatív élmény. És ami fontos, ne egyszerre zúdítsátok egymásra a bajaitokat, hanem amint felmerül valami probléma, időben meg kell beszélni, nem magatokban őrlődni rajta, és akkor nem lesznek veszekedések.

Nálam ez volt a titok nyitja, azóta nincs ilyen problémám, gondold át te is, hátha jobb lesz a helyzet nálatok is!

22L

2013. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megszoktuk beszélni a problémákat, csak legutóbb nem tudtam őt elkísérni, és 2 napig nem lehetett elérni, merthogy dolga volt..(elment deszkázni egyik nap, a másikon meg b*szta felvenni a telefont). utána mikor találkoztunk és megbeszéltük, hozzávágtam, hogy egy hisztis p*csa(nem ez volt az első ilyen alkalom, hogy gyakorlatilag a semmin vesztünk össze, de akkor ő szakítani is akart, csak nem bírta 5 percnél tovább nélkülem). Nekem ezek borzasztó nagy lelki traumák.
2013. szept. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!