Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele? De nagyon szeretem

Figyelt kérdés
Vannak nagyon jo elmenyeink pillanataink de sokszor rossz kedvem van mert nem vesz figyelembe nem erti meg a.dolgaimat. Ilyenkor felhuzza magat es lehulyez lebunkozz amyamekat szidja h pont olyan vagyok mint o stb. Em sirok allandoan es latja h nagyon megbantptt de neki all feljebb. O az eletem a mindenem. Most is veszekedtunk elegge durvan o elment dolgozn en meg naluk varom. Mit tegyel? Nem birom mar. Ja es en nagyon sok dplgot ttettem meg erte a sajat csaladommal veszekszek mert ok tiltjak tollem. 21 l

2013. okt. 21. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
szakíts semmi kifogás
2013. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szolgalelkű vagy. ilyen akarsz maradni egész életedben? gratula. szakíts vele, még fiatal vagy.
2013. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"lehulyez lebunkozz amyamekat szidja"

Nem tisztel se téged, se a családod...

Szerintem egyértelmű... Szakíts vele...

2013. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Társfüggőségnek hívják azt, amiben szenvedsz.


Írhatom azt, hogy szakíts vele, de úgysem fogsz. Inkább először próbálj meg valahogy változtatni a magadhoz való hozzáálláson, ami ha nem megy, akkor menj el pszichológushoz. Utána pedig szakítás, mert NEM VAGY BOLDOG!

2013. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)

Pobáld meg megbeszélni vele a dolgokat, ha meg nem megy igy tarts szünetet. És meglátod majd akkor hogy hogyan tovább. Korod? Nemed?

Ha a szüleid tiltanak tölle bizonyára okkal teszik. De ezt mindenképp probáld meg tisztázni a pároddal. Mond el neki hogy mit érzel és miben szenvedsz hiányt. Mond el neki hogy neked az igy nem megy. Vizsgáld meg a reakciójit. Ha tud változni és változtatni a viselkedésmodján ne hagyd ott. De ha nem megy, vagy nem akar akkor kár érte harcolnod. Csak könnyeket csal a szemedbe. :)

2013. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. Ha gondolod irj privit :)
2013. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok. Es o az elso fiu az eletemben biztos ezert nehez annyira. De ugyerzem kihasznal nagyon. Amugy vannak olyan napok mikor nagyon kedves de van mikor tonkretesz teljesen
2013. okt. 21. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már egyszer kiírtad ma.Ismételni tudom csak magamat:ébredj fel,és hagyd ott a fenébe.Nem ez az egy fiú él a földön.Ráaádsul a szüleid sem biztos véletlenül tiltanak tőle.
2013. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok.:/ semmibe vesz engem és tudom is .. de ha szakítanék sokkal jobban szenvednék .. azt pedig nem bírnám.. mert egyszer már megtettem.. egy hónapig nem beszéltünk megkeresett h szeret elbasztam a barátokat választottam.. mert biztos voltam benne h megint átfog vágni.. most ismét együtt vagyunk folyton megbánt lelkileg és észre sem veszi .. könnyű azt mondani h ‘ szakíts.. ‘ nem ők fogják érezni azt az ürességet amit érezni fogsz.. esetleg próbáld visszaadni neki.. csináld úgy mintha nem foglalkoznál vele.. helyette ink menj el a barátokkal megenni egy sütit v meg inni egy forró csokit.. ne érj rá mindíg mutasd meg neki milyen érzés neked.. ha szeret felfogja.. remélem tudtam segítwni :)
2013. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!