Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a párommal, ha őszintén szeretem, de úgy érzem, nincs közös jövőnk?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, de ennyi idő alatt kijött minden probléma. Én érzem, hogy szeret, gyakran elmondja, mennyire szerelmes belém, ölel és csókol - de ez csak az egyik oldala.


Nincs munkája és nem is nagyon keres, inkább vára, hogy a sült galamb a szájába repüljön - de közben panaszkodik, hogy szerencsétlen és semmi pénze, semmi nem jön neki össze. Ha azt mondom, erőltesse meg magát, akkor megsértődik, mert nem értem meg.

Állandóan itthon ülünk, nem megyünk, sehova. Ha náluk vagyunk, órákat rohad a gép előtt, igazi függő, én meg halálra unom magam mellette. De ezt akárhányszor próbáltam megbeszélni vele, mindig csak megígérte, hogy majd nem így lesz, de semmi nem változik. Állandóan a gép az első...


Ha valami nem tetszik,dettó. Azt mondja, hisztizek, de eszébe sem jut, hogy változtasson kicsit dolgokon.... annyira gyakran úgy érzem, hogy nem is figyel rám. Szeret, de úgy van vele, hogy úgyis ott vagyok neki, nem kell értem küzdeni, nem kell nekem udvarolni.


Nemrég megkérdezte, kiábrándultam-e belőle? Nemet mondtam, de néha úgy érzem, az agyam tudja, hogy ez így nem fog menni, a szívem meg ellentmond ennek. Mert tényleg, néha olyan boldog vagyok vele, jobban szeretem mint bárki mást, regeteg csodás tulajdonsága van, csak mellette állandóan előjön ez a rossz oldala is, amitől az önbecsülésem a béka segge alatt van.


Hogy vegyem rá magam a szakításra?


2013. jan. 20. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Te ezt az embert sosem szeretted. Egyértelműen megmutatkozik, ahogy te beszélsz róla.
2013. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, először is ne szakíts, kicsit gondolkozz, lekellene tesztelned mi a helyzet akkor ha nincs számítógép, Javaslom hogy ideiglenesen tedd tönkre a gépet, (mondjuk szedj ki belőle pár alkatrészt) aztán ha a kedvesed látja hogy nem jó akkor nem tud elé ülni.Ez után teszteld le h veled foglalkozik e ezek után, vagy talál más elfoglaltságot. Ha igen akkor mond meg neki h látod hogy te nem is első de másodrangu sem vagy az életébe és dobd ki.
2013. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igazából eddig csak azokat írtad le, hogy miért nem szereted. Tekintve, hogy vannak csodás tulajdonságai amikről mélyen hallgattál. Szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy nem vagytok egymáshoz valók. Mert így van.
2013. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Külön érdekesség, hogy a PÁRodnak nevezed, miközben minden az ellenkezőjére utal.
2013. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezte tőled, hogy kiábrándultál-e belőle, szerintem ő is érzi, hogy nincs rendben valami. A következő ilyen alkalommal használd ki a helyzetet és beszélj vele őszintén. Kevés az esélye, hogy egy függő, és lusta ember megváltozzon a kedvedért, de ha megpróbálja, és még szereted, megérdemel még egy esélyt.
2013. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 poiu ***** válasza:
Fuss, ebbből nem jöhet ki semmi jó...
2013. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%

Küldesz neki egy E-mailt, hogy ki vagy rúgva. Ennyi. Mindenkinek jobb lesz. Egyrészt ettől ELÉG RENDESEN kiszeret belőled, te meg eltakarítod végre.

Első ránézésre ez a szakítás gyökérségnek tűnik, pedig a dolgok mögé kell gondolni. Az érzelmek elmúltak.

vééége! nincs miről beszélni.

Meg kell szabadulni a tagtól-

Minden szakítás fáj! Így vagy úgy de nehéz.

Ha kedvesen baszod ki, akkor annyit érsz el vele, hogy továbbra is imádni fog /de már nincs miért mert neked nincs szükséged rá többé/ ő meg csak vágyódik tovább.

De ha kiba szod egy sms-el, vagy E-maillel, akkor voltaképp csak jót teszel vele, mert egy utolsó szemétnek fog tartani, és hamar túllesz rajtad.

De gondolom egy kiunt pofa véleménye már nem igazán mérvadó, ha utálni fog ez miatt. De közben jót teszel vele.

Szóval SMS, E-mail, ez a lerázás tökéletes módja! Daráld le.

2013. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
A mai kapcsolatokban már az udvarlásnak nincs helye. Második napon vagy az is lehet,hogy az első éjszaka dugás van. Tehát a srác mindent megkapott és megkap, nincs miért teperni, kéznél vagy és ennyi. Ez neki nagyon de nagyon kényelmes. Te csak egy eszköz vagy neki. Ma ez a szerelem. Hol van már a vágyódás ?
2013. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Patrik24 ***** válasza:
Felmerül a kérdés, ha ő ilyen, hogy te milyen vagy? Dolgozol? Szorgalmas vagy? Teszel az életedért?
2013. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami elromlik azt nem kidobni kell hanem megjavítani. Nő vagy, tudsz ezer eszközt arra, hogy hogyan szerezz meg valamit egy férfitól. Főleg ha szeret..


Nem azt mondom, hogy kínozd meg de egy kis ráijesztés lehet elég lenne.


A férfi nem olyan bonyolult mint ahogy ti hiszitek. Mi nem úgy gondolkodunk mint ti. Pl ha nincs munkája akkor segíts neki keresni. Ha egy pár vagytok akkor együtt kell megoldani a problémákat. A gépfüggés általános dolog a fiúknál, ez mással sem biztos, hogy más lesz. Esetleg ő nem a számgépek felé fog vonzódni hanem a motorok vagy az autók felé. Fogd meg, vidd el valahova. Szervezz programot stb.. Ne értsd félre, mert ez az infó nagyon kevés erről a kapcsolatról, de nekem is van egy olyan érzésem, hogy azt akarod, hogy a barátod másmilyen legyen de te nem akarsz úgy igazán segíteni neki ebben hanem ahogy ő is, te is a sült galambot várod.

2013. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!