Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod/barátnőd 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod/barátnőd 2-3 napig nem jelentkezik, az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Olyankor tessék felhívni a párodat.
2013. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
...és ha nem veszi fel?
2013. okt. 21. 14:13
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom igy kezdte a tuttomra adni hogy ennyi volt. Utolag mint kiderült csak fogadásbol járt velem. A szívem szakadt meg... de te ne ess ebbe a hibába. Tessék felhívni és kérdezd meg hogy mi van vele, meg hogy miért nem hivott.

De személyesen jobb lenne

2013. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
a legjobb az ha egy idegen számrol hivod :D
2013. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem igényli,hogy mindennap kommunikáljatok,vagy arra vár,hogy te keresd.Ha az előbbi,annak is több oka lehet,vagy ilyen típus és nem szeret naponta ömlengeni vagy túlzottan függeni valakitől,vagy pedig nem érdekled annyira.
2013. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha napokig nem keres egyértelmű h nem szeret téged eléggé .. :/ akármilyen fájdalmas is.. kicsit rossz lesz egy ideig nélküle ha te szereted.. én lemennék hozzá.. megkérdezném h mi a fene van .. lehet h vmi érte .. nem lehet tudni..
2013. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen típus.Nekem biztosan rosszul esne,és ha nem érném utol telefonon sem,elmennék hozzá.Addig nem tudnék nyugodt lenni,még nem tudnám mi történt,vagy miért ilyen.Számtalan oka lehet.
2013. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egyik exem (friss kapcsolat volt) nem jelentkezett kb. 3-4 napig a hívasaimra. Kiderült, hogy az intenzíven feküdt akut gastritis miatt. Ahogy kikerült onnan, nagy fájdalmak közepette hívott fel, hogy a gasztroenterológián megtalálom.
2013. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az jó kapcsolat lehet ha eszébe se jut szólni hogy valami történt.. vagy csak szimplán nem keres. Ha meg nincs lehetőség én elkérném más telóját, vagy neten írnék. Szóval itt vmi gyanús.
2013. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudom
2013. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!