Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitott velem? A baratom 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem? A baratom 2 honap utan egyszerüen nem jelentkezik nalam. Nem volt közöttünk semmi nezetelteres vagy ilyesmi. Szerdan irtam neki, hogy miert nem jelentkezik, hogy ha nem akaraja folytatni velem, ok, de mondja meg legalabb.

Figyelt kérdés
Arra sem jött valasz.Utana irtam neki, hogy azaltal, hogy nem valaszol ugy veszem, hogy szakitottunk.Mivel hogy nem ertem az egeszet es faj,hogy semmibe vesz,felhivattam ma egy közös baratnönkkel aki elöször semleges temarol beszelt es a baratom kerdezte,hogy mit tud rolam es hogy nem akar velem veszekedni.A legfurcsabb,hogy arra kerte a baratnömet,hogy ne szoljon nekem rola,hogy kerdezett rolam.Miert?
2013. okt. 6. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt csak te tudhatod :/
2013. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert,mert nem gondolja komolyan vagy rossz fat tett a tuzre es nem tudja bevallani!
2013. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem vesz komolyan,és ki akar hátrálni a kapcsolatból,vagy valóban olyat tett,amit nem kellett volna,és nem meri bevallani.
2013. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyúl béla és nem meri a szemedbe mondani hogy felejtős vagy.
2013. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!