Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Higgyek neki? Vagy dobjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek neki? Vagy dobjam a francba?

Figyelt kérdés
rájöttem hogy a pasim miután rejtegette a telefont és a fb-os beszélgetéseket egy csajjal beszélget. hiába kértem nem volt hajlandó megmutatni mit is pontosan mert épp nem akart neki vissza írni mert ott vagyok és akkor látja hogy elolvasta akkor az meg bunkóság (na persze) így hát fogtam a telefonját és bele néztem mikor nem figyelt hát volt benne egy sms ettől a csajtól a végén csók jellel ami szerintem nem haveri....válasz sms nem volt rá azt mondta direkt nem írt vissza neki de szerintem azért mert nincs pénz a telefonján....kitudja lehet máséról vissza írt neki....a lényeg ő állítja nem akar semmit a csajtól sőt már vissza is utasította a csajt mert engem szeret....de nekem valahogy ez mind mégsem azt sugalja hanem inkább azt hogy szeretője van. Jól gondolom?
2013. okt. 21. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól.:) Még egy senkiházi pasi, nem szeret ez nyilvánvaló.
2013. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kis drágám megeshet hogy nagyot tévedsz. Ne itélkezz. Beszéld meg vele egy nagyon csnedes és nyugodt pillanatban. Mutasd ki hogy szereted ls hogy mennyire nem akarod elveszitteni. Ja és ha már igy van probálj meg beszélni a csajjal de más valaki által
2013. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Várj. Várd ki a végét, egyszer úgyis kiderül. Viszont ha csak vaklárma, akkor ő fog dobni. Várj, és legfőképpen ne kutass, vagy kérdezgesd állandóan! Higgy neki, próbálj benne megbízni, ha mégis megcsal egyszer úgyis rájössz.
2013. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ki ez a csaj egyébként?Életbeli ismerőse vagy a neten ismerte meg?Csak a telefonszám miatt kérdezem,hogy tudják egymás számát.

Az nem biztos,hogy a pasid reagált az sms-re már telefonjáról.Az eléggé gáz lenne.

Én inkább leülnék,és megkérdezném,hogy mi folyik itt.Vagy ahogyan az egyik válaszoló írtam,várnék.Mert ha nem úgy van,ahogyan gondolod, a végén ő fog dobni téged.

2013. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kiszemelte magának a másik csajt, és flörtölnek is. hahóóó csók jelet küldött a csaj. kell ennél egyértelműbb? a pasid meg egy sunyi alak
2013. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ismerőse az életben is régen jártak de ilyen gyerekszerelem volt gondolom innen a tel szám vagy mert kint van az adatlapján a pasimnak vagy is lehet ő adta most meg neki...nem tudom...megkérdeztem tőle mi folyik itt miután megláttam az sms-t és akkor mondta ezeket hogy nem írt vissza direkt stb amit már fent említettem...igazából ha úgy érzi már nem szeret és ink a másik lány kell neki menjen szive joga csak azt nem akarom hogy a hátam mögött csinálja nem akarom hogy megcsaljon...
2013. okt. 21. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Eleve az,hogy rejtegette előled a dolgait,gyanús.Tehát van vaj a füle mögött.Szerintem nagyon is egyértelmű a helyzet,itt minimum flört zajlott a hátad mögött.Egyébként én a csajnál puhatolóznék a helyedben,szerintem ő őszintébb lesz,mint a barátod.
2013. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj nincs olyan közös ismerősöm a csajjal akit megkérhetnék esetleg beszélgessen vele kérdezzen rá teljesen véletlenül....és nem tudom ha én írnék rá lehet a pasim szólt neki h tagadjon és nem mondana semmit viszont beköpne és még én lennék a szar
2013. okt. 21. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:
én sem bíznék meg a pasiban. és ha nem tudsz megbízni benne akkor nincs miről beszélnetek. hagyd ott, ne készítsd ki magad miatta
2013. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!