Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettem, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy a barátnőm egy közéleti személyiséggel beszélget fb-on, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Már találkoztunk vele párszor úgy, hogy mindketten ott voltunk, mindig vidáman köszöntötte a barátnőmet és odajött hozzá beszélgetni, de azt hittem csak illemből teszi... de ezek szerint akár több is lehet a dologban.

Mit gondoltok, rákérdezzek, vagy ezzel csak hülyét csinálok magamból, hogy ezt feltételezem, hogy esetleg kavar vele?


2013. okt. 21. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ő dolga! Ha elég jó barátnők vagytok, akkor ha tanácsra van szüksége úgy is kikéri a véleményed :)
2013. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ki ő ?:D
2013. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értve a barátnőm, hogy kapcsolatban vagyunk... én vagyok a barátja. :)
2013. okt. 21. 18:58
 4/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki az a közéleti személy,és hány évesek vagytok. Ha SP, akkor ne aggódj.
2013. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nos el tudom képzelni, még így látatlanban is, hogy félre tenné valakivel a lepedőt az Éjjel-Nappal-ból..
2013. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem olyan emberről van szó, aki az elmúlt 1-2 évben lett híres, ez az ember komolyabb, mint ezek a klasszikus celebek, ezért is aggódom.

Nem is értem, mégis miről tudnak beszélni?

2013. okt. 21. 19:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne megkérdezni, hogy miről beszélget vele? Mondd meg neki, hogy féltékeny vagy és kész.
2013. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező!

Az ex barátomra emlékeztetsz. Nekem sok a közismert és befolyásos ismerősöm, férfiak is és nők is egyaránt. A barátom folyton féltékenykedett a férfiakra. Sokan nemzetközi viszonylatban is híresek és ő azt hitte, hogy kamatyolok velük. Rosszul esett. Volt is egy jelenet, amikor találkoztunk az egyik haverommal közösen, majdnem futottunk egymáshoz, hangosan, fülig érő vigyorral úgy köszönt, hogy hello girl, felkapott és megforgatott, megölelt. A barátom pukkadt arcát kellett néznem végig. Ebédelni voltunk vele, meg sem szólalt egész idő alatt. Nagyon kellemetlen volt. Nem tudom megérteni ezt, de jól van.

2013. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj,mert énse aggódok,hidd el nyugodtan fogok aludni :)
2013. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Aztán amikor meg a te barátod ölelgetne más lányokat, meg flörtölne velük, akkor meg neked lenne olyan pukkadt arcod, hogy csak néznél. Mindenki csak a másikra tud mutogatni, és nem látja meg hogy neki is eshetne rosszul 1-2 dolog.


Szóval jogosan lehetsz kiakadva ha úgy érzed hogy nem tartja tiszteletben az érzéseidet. Még ha szerinte hülyeség is. Akkor az azt jelenti, hogy nem illetek össze.

Kérdezd meg hogy miről beszélgetnek vagy akármi. Esetleg tedd féltékennyé és mondd meg neki hogy ő is ezt csinálja. Dumálj minél több lánnyal stb.

2013. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!