Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok akkor is tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok akkor is tudja, hogy "női bajotok" van, ha nem mondjátok neki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 10:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
igen
2013. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Igen. Olyankor elég hisztis vagyok és rákérdez.
2013. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Persze.Fogamzásgátlót szedek,kinn van az éjjeliszekrényen,tudja mikor figy el,hány napra rá jön meg,hány nap alatt múlik el.
2013. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:

Az enyém tudja,mert:

1.30 naposak a ciklusaim, nem nehéz kiszámolni

2.jelentkeznek a PMS tünetei

3.Szinte minden nap szerelmeskedünk és tudja,hogy az első néhány napban tabu a szex

2013. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Az én párom soha nem tudja, ezért mindig mondanom kell neki ami elég ciki.
2013. okt. 22. 10:17
 6/49 anonim ***** válasza:

Hát nem annyira nehéz rájönnie, mivel:


- elfogy a tabletta és 2 nap után megjön, mivel lefekvés előtt szedem a tablettát látja, hogy mennyi van még benne. De ha nem, akkor sem egetverő dolog kiszámolni azt a 3 hetet.

- minden nap szexelünk szinte, ilyenkor viszont az első napokban nem, mert nagyon görcsöl a hasam.

- a hasgörcsök elég feltűnőek, van hogy kiegyenesedve járni sem tudok...

2013. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg szoktam neki említeni, hogy megjött. Semmi cikit nem látok ebben.
2013. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Igen, tudja, mivel a wc-ben nincs kuka, így egy kis zacskóban gyűjtöm a használt dolgokat, meg egy polccal feljebb rakom a tampont :D
2013. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Mindig tudja, azt is, hogy mikor kell megjönnie. Na meg elég látványos, mert mindig a menzesz 2. napján van olyan menstruációs görcsöm, amitől az ágyból sem tudok kikelni (csak hányni), így olyankor mindig ő pátyolgat :D
2013. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Általában nem veszi észre, szexnél szokott kiderülni, meg az gyanús neki, hogy többet megyek vécére.

bár most éppen nem aktuális, mert babát várunk :)

2013. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!