Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotokkal költöznétek, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotokkal költöznétek, ha ő az alacsony végzettségének megfelelő melót megtalálná, viszont nektek segédmunkát kellene végeznetek?

Figyelt kérdés
Ti már "tartotok valahol" szakmailag és ezt kéne feladni. Jól beszéltek angolul, de a párotok német nyelvterületre költözne, angol nyelvterületről hallani sem akarna. Harmincasok vagytok. Nem vőlegény, nem férj. Két éve vagyunk együtt. Vélemény?
2013. okt. 22. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Költöznék. A nyelvet hamar megtanulnám aztán ha már megy, keresnék normális munkát.
2013. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
én nem költöznék. max akkor, ha a párom előremegy és felmutat valamit, vagyis kb 2 hónap munkaviszonyt. ha minden oké, akkor utánamennék, addig nem. 2 év együttlét nem garancia semmire. lehet kimentek aszt nem fog találni melót, vagy kiderül, hogy keresni se akar, te meg koppansz akkorát hogy Togóba visszhangzik.
2013. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. okt. 22. 11:57
 4/14 A kérdező kommentje:
Kettes, én is ettől tartok. Tekintsünk el a "nem azért tanultam" nyavalygástól; de nem akarok csak úgy fellángolásból kimenni. És eddig sem volt a munka hőse. Én pedig kezdhetnék elölről mindent, kezdve a nyelvtanulástól. Aztán ő elvesztené a munkáját, én meg eltarthatnám.
2013. okt. 22. 12:00
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
nem
2013. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem mindegy, hogy angolul vagy németül ássa a lyukat? De most komolyan... Legyen kompromisszum, menjetek Taiwanba. :D
2013. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Más problémák vannak itten, nem a nyelv vagy a végzettségnek megfelelő munka.


Azt mondja lelép, de csakis német nyelvterületre?


Gondold meg, h megér-e ennyit neked ez a srác.

2013. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért rohan mindenki külföldre az első adandó alkalommal és miért hiszi azt, hogy ott kolbászból van a kerítés? Elárulom: nem.

Érdemes külföldi munkát vállalni, ha itt nem, vagy csak nagyon nehezen boldogul az ember és van egy kis nyelvtudás.

Ha most valakinek itthon jó munkája, megélhetése van és felfelé ível a karrierje, mi a jó francért menjen ki külföldre segédmunkásnak? Ekkora hülyeséget még öregapám sem hallott! :D


A férjed azért akar kimenni, mert itt nem talál munkát? Esetleg úgy meg lehetne oldani, hogy nem költözne ki, csak kimenne bizonyos időre, aztán majd látjátok, hogy alakul.

2013. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Ő annyira jól beszél németül? Ez a gondja? Én abba az irányba tolnám a talicskát, hogy akkor megyek, ha találok én is a végzettségemnek megfelelő munkát ott, ahova mennénk. Nem azért tanultam, hogy aztán mosogassak. Ez a kapcsolatot is tönkre tudja tenni. Az viszont egyáltalán nem kizárt, hogy egy német területen lévő multinál angol nyelvtudással is felvegyenek. Saját tapasztalatom nincs, csak hallottam, hogy a németek eléggé elvárják a német nyelvtudást. Ezzel együtt sem tartom kizártnak, csak meg kell találni a megfelelő céget hozzá. Addig viszont nagyon meggondolandó. Én nem vágnék bele a semmire. :(
2013. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én párommal igen. A te párodat pedig te ismered.

Egyébként nem mennék vele rögtön. Menjen előre, 2-3 hónap alatt szedje össze az albérletre valót, béreljen ki egy lakást, biztosítsa az alapvető körülményeket.

Közben keresnék kint magamnak munkát, és utána mennék. A nyelvtanulástól nem félnék, hiszen külföldi nyelvkörnyezetben hamar belejönnék, és utána el tudnék helyezkedni a saját szakmámban is.


De én a saját páromból indulok ki. A tiéd megbízhatóságát pedig nem ismerem.

2013. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!