Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő egy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő egy féltékeny anyósjelölttel?

Figyelt kérdés
Apárommal alig 3 hónapja vagyunk együtt, távkapcsolatban élünk,aminek 2 hét múlva lesz vége, mikoris itthon feldobtam mindenem és kimegyek hozzá külföldre, hogy együtt lehessünk. Mióta együtt vagyunk, a szerelem tombol,néhány hetet tudtunk eddig együtt lenni, hol ő jött haza, és egyszer én is mentem hozzá egy hétre, naponta többször telefonálunk, nincs semmi gond, nagyon várjuk már mindketten az új életünket együtt. VISZONT... Van neki egy kicsit bolond anyukája... Mikor elsőnek be lettem mutatva, tette a szépet, hogy így örül, meg úgy örül nekem/nekünk. Aztán a néhány alkalom mikor találkoztunk voltak célozgatásai, amiből már sejtettem hogy egyszer meg fogom kapni, amit meg is kaptam pár nappal ezelőtt. Konkrétan facebook üzenetben leírta nekem, hogy amióta én vagyok a fiának, azóta őt le se szarja, fel se hívja soha és ez neki nagyon nem tetszik. Olyat írt, hogy én rossz felé nevelem a fiát, hogy én nem nézem, hogy egy anyán gázolok keresztül, mert anya csak egy van, barátnő lehet neki ezer (!!!!!) Mindezt azok után, hogy életembe találkoztam vele kb 3x fél órára. Egyénként egy tök depresszív nőről van szó. Csak arról tud beszélni, hogy őneki mennyi baja van, mennyire fáradt, és hogy őneki senki nem segít, mindenkit csak szapul, mindenbe csak a rosszat látja. Ez úgy 15 perc után lejött róla, és a facebookot is folyton telehányja negatív dolgokkal.Párom elmondása szerint amíg én nem voltam, azelőtt kötekedett vele mindenért, most hogy én vagyok, most van neki egy jó indoka is, hogy legyen miért cirkuszolni. Engem eléggé bánt ez, hogy igazából nem is ismer rendesen, bár ezek után valószínűleg nem is nagyon lesz kedvem vele jópofizni. A legszebb az egészben, hogy viszonylag messzebb élünk egymástól (200km), és még így is sikerül neki veszekedni. A párom miatt nem akarok bunkó lenni az anyjával, bár szívem szerint helyre raknám az öregasszonyt, de azt nem szabad ugye mégiscsak az anyja.. Kérdésem, hogy hogy kell kezelni az ilyet? Volt barátaim anyukáik mind jófejek voltak, és kijöttem velük, ilyennel még nem találkoztam! :/
2013. okt. 19. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Lenne tippem de hát nem éppen legális
2013. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D A tipped az én fejembe is megszületett már szerintem :D
2013. okt. 19. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudsz tenni, hogy egyik füleden be, másikon ki mert, ha nagyon elmérgesedik a helyzet kettőtök között akkor az anyját fogja választani (valószínűleg). Szóval ne foglalkozz vele csak bólogass és ne is az anyja legyen a fő központi téma, azt majd ő lerendezi.
2013. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsánat inkább ez a megoldás bizti ami tuti http://www.youtube.com/watch?v=7ft2j6J4NcY
2013. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sajnos én magam is hasonló helyzetben vagyok...a párom a kedvenc gyermeke az "anyósjelöltnek" szóval nekem sincs éppen könnyű helyzetem, mivel én vagyok az aki miatt a fia nem foglalkozik vele annyit,stb. gondolom ez ismerős.nekem annyiban szerencsém van, hogy a párommal ezt megtudom beszélni, eltudom neki panaszolni ha az anyja felbosszant valamivel, és ő egyet is ért velem mert belátja, hogy "enyhén" zizis az anyja. szerencsém van hogy a párom mellettem áll. viszont az anyjának nem szólok egy szót sem, bármennyire is nehéz. inkább nem foglalkozom vele, egyik fülemen be,a másikon pedig ki. marha nehéz, de inkább dühöngj valahol, vagy panaszold el a barátaidnak vagy valami, de ne adj neki okot a további veszekedésekre! erre nagyon oda kell figyelni. és hidd el ha nyugodtnak mutatod magad, nem nagyon fog tudni mibe belekötni.
2013. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképp mutasd meg neki azt, amit facebookon írt, és aztán rendezze le ő az anyját, végülis az ő dolga az ilyesmit megoldani.
2013. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!