Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért a barátom, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért a barátom, mert megfojtom. Szabadságot akar. Ez azt jelenti h már nem szeret?

Figyelt kérdés
felek h már nem szeret .. és nem fog vissza jönni hogy neki jobb nélkülem vagy nekem .. vagy mind2nek :/ fáj de valahol örülök is h ''vége''
2013. okt. 20. 01:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

2 opció van:

- tényleg megfojtod

- csak kifogást keres


Nos, őszintén, a kérdés alapján én nem tartom valószínűtlennek hogy tényleg állandóan a nyomában loholsz

2013. okt. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de nagyon rányomultam:ss és ezt én is éreztem:/ csak azt hittem h igy jobban kimutatja az erzeseit ..
2013. okt. 20. 01:29
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
aki szeret akkor sem hagy el ha "megfojtod"
2013. okt. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Ez csak egy ócska kifogás.

Ez az egész "megfojtod a szereteteddel" dolog azok szájából hangzik el, akik nem szeretnek igazán. Ha én valakit nem szeretek, akkor nincs olyan, hogy "legfojt". Legfeljebb egy durva veszekedés után egy kötéllel, azzal meg tud fojtani, de érzelmileg nem.

De te magad le is írtad. Szabadságot akar = virágnyelven azt jelenti, hogy szakítani akar, csak nincs elég vér a p*csében, hogy így kimondja. :(

2013. okt. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

"de nagyon rányomultam:ss és ezt én is éreztem:/ csak azt hittem h igy jobban kimutatja az erzeseit .."


Az a gond, hogy az érzéseiből annyit mutat ki, amennyit szeretne, ezt nem lehet erőltetni. Csak pánikolás lesz a vége.


Sőt ugye eleve azt érez, amit szeretne, amíg őszinte és hűséges, nem nagyon lehet vádolni. Szerintem önzőség picit ez. És igen, tuti, hogy az a gond, hogy nagyon rányomultál.

2013. okt. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

"Ez csak egy ócska kifogás.

Ez az egész "megfojtod a szereteteddel" dolog azok szájából hangzik el, akik nem szeretnek igazán. Ha én valakit nem szeretek, akkor nincs olyan, hogy "legfojt". Legfeljebb egy durva veszekedés után egy kötéllel, azzal meg tud fojtani, de érzelmileg nem.

De te magad le is írtad. Szabadságot akar = virágnyelven azt jelenti, hogy szakítani akar, csak nincs elég vér a p*csében, hogy így kimondja. :("


Ezt honnan veszed? Szerintem baromság. Ha voltál már épkézláb párkapcsolatban, ahol tényleg voltak igazi érzelmek mindkét fél részéről, akkor tudod, hogy nem minden fekete-fehér. Na meg persze ha nem csak magadra gondolsz.

2013. okt. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor még lehet hiányoznii fogok neki és kibékülünk? Van rá esély?
2013. okt. 20. 01:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Énekeld el azt hogy vége! Nem jártok ki többet rétre! Mittom én, nem borozgatott már a gangon! a nevetésed se... rövidülnek akár az élet..... stb..
2013. okt. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A.R. ***** válasza:
Ennek itt lutri, minden idióta ezt a kifogást mondja ha más van a képbe. Nekem a jegyesem vágta a képembe 2 év után. :)))))
2013. okt. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy ideje nincs melóm és szinte alig járok haza, mindig barátnőmnél vagyok. Mi 6 éve vagyunk együtt. Az elején is sokat találkoztunk, de nem voltunk egymással egész nap hetekig meg hónapokig. Azt mondta, h menjek haza pár napra, h ne unjuk meg egymást meg h ne legyünk egymás nyakán, így hazamentem pár napra. A következő héten is terveztem, de reggel mondta, h inkább maradjak vele. 3 napra mentem haza, de azóta azt mondja, h csak úgy menjek el, h még aznap visszajövök. Nem kell megijedni, kell neki egy kis szabadság, ettől még nem lesz vége a kapcsolatotoknak. Remélem tudtam segíteni :)
2013. okt. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!