Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi azt mondja, hogy nem akar most senkivel kapcsolatot?

Figyelt kérdés

...de hozzáteszi, hogy ha valakivel akarna, akkor az én lennék, az vajon mit takar?

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2013. okt. 21. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
meg akar dugni, és teszi a szépet.
2013. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
egy potya numerát !!
2013. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Veled nem akar kapcsolatot.

Én nő vagyok, de régebben én is elsütöttem ezt a kamu dumát azoknak a pasiknak, akik nem jöttek be.

2013. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem akar megdugni, és tényleg nem ismerkedik másokkal már jó ideje, ezt konkrétan tudom.
2013. okt. 21. 22:46
 5/18 A kérdező kommentje:

# 3: A kifejtést is olvastad? Azt, hogy nem akar kapcsolatot, azt értem. De akkor miért tenné hozzá, hogy ha valakivel akarna, akkor velem akarna, ha pont az ellenkezőjét gondolná? És akkor miért keresne rendszeresen?


Ismétlem, nem megdugni akar, mert arra is lett volna már lehetőség korábban, és nem élt vele.

2013. okt. 21. 22:50
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak akar egy jó szexet tőled. Ha meg nem, akkor jelenleg nem akar kapcsolatot, valószínűleg bulizni akar és csajozni, de azért ezt odabökte neked, hátha el tud rakni későbbre.
2013. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Most csak pihenni akar. Pihenni kell néha.
2013. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
félős még nagyon! sztem hagyd!
2013. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem akar semmit se. Miért kell túl komplikálni.
2013. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

# 9: Mert ahhoz képest közel egy éve napi szinten keresi a társaságomat.


(Nem bulizik amúgy egyáltalán.)

2013. okt. 21. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!