Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok ehez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ehez?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szeretnék egy szerelmes sms-t írni. 15 éves lánynak szokás/romantikus ilyet írni?? Ti örülnétek neki??

Ha igen, akkor mien idézeteket ajánlotok? A barátnőmmel tudatni szeretném, hogy tényleg fülig szerelmes vagyok belé, és nem csak megb*szni akarom.

Köszi a válaszokat! 15/f


2013. okt. 22. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így elküldheted neki :D
2013. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sms-ben nem irkálunk ilyet. Aki meg ír, azzal meg egy normális lány nem foglalkozik.Evvan:D
2013. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

persze, mindenkinek jól esik,ha valami kedveset írsz!

Szerintem írd ezt ,szerintem ez nagyon aranyos:

Ha a puszik esőcseppek, egy tengert küldök. Ha az ölelés falevél, egy erdőt küldök. Ha a szeretet egy pillanat, az örökkévalóságot küldöm NEKED!

2013. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért írok neki, mert úgyvolt hogy holnap találkozunk, de nem engedik el, és így 2 napig nem találkozunk...
2013. okt. 22. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Én annak örülnék, ha egy fiú konkrétan megmondja mit akar velem csinálni és nem csak löki a hülye dumáját.

Írd meg neki, hogy : A szerelem forró, a szerelem édes, ha gejzírt ereszhetek a pu*ncidban.

2013. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hol lakik? Akkor keresd fel, mutatkozz be a szüleinek, mondd el, hogy ki vagy, lássák, hogy megbízható, értelmes gyerek vagy, és elengedjenek vele.
2013. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 Ne irj, már ha nem akarod, hogy a kislány apja az ajtódban toporogjon 1-2 órán belül, hogy bemutatkozzon:DD
2013. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!