Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem a párommal elhidegül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a párommal elhidegültünk egymástól és én sem érzek már úgy mint ahogy kéne. Bele tudnánk szeretni újra egymásba? És ha igen mégis hogyan?

Figyelt kérdés
2 éves a kapcsolatunk. Együtt voltunk jóban rosszban de az utóbbi időszakban megváltozott valami. Mégis hogyan lehetne tiszta vizet önteni a pohárba? A barátommal már beszéltünk róla de nem igazán tudjuk mit kéne tenni csak hogy egymással akarunk maradni.

2013. okt. 22. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mindketten akarjátok,az már jó kezdet.


Azt szokták mondani,hogy ilyenkor újra el kell kezdeni randizgatni.

Egymással! :D

Mint régen,hogy készültök rá,külön mentek oda stb.

2013. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Je Veux ***** válasza:

Randizzatok, figyeljetek oda egymásra jobban. Ha régebben sokszor sütöttél neki, mostanában már ritkábban, akkor kezdj sütni megint..ha ő leszokott arról, hogy virággal meglepjen, akkor azt sem árt feleleveníteni. Persze ezt nem kell így konkrétan megmondani neki, elég ha megbeszélitek, hogy figyelmesebbek lesztek, mint anno az elején.


És beszélgessetek sokat, nevessetek, próbáljatok újra egymásra találni.


Tudom ez most így fura, hogy mégis mit csináljatok, én sem értettem először mikor mondták ezt nekem, de ráéreztünk, és tudtuk mit kell tennünk. Sikerült is.


Úgyhogy csak ennyit lehet mondani, a többire nektek kell rájönni.


És igen, jól írták előttem.. jó kezdet, ha mindketten akarjátok. Anélkül semmi értelme, csak húzzátok az időt.

2013. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Bízom benne hogy így lesz! :)
2013. okt. 22. 15:28
 4/4 zoliba' ***** válasza:
egy-két hét szünet is jól jönne.. Egyrészt azalatt lenne idő gondolkozni,másrészt,ha 2hét alatt nem kezd el cefet mód hiányozni,akkor kuka.
2013. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!