Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibáimat hogy változtathatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáimat hogy változtathatnám meg?

Figyelt kérdés
Hisztisség

2013. okt. 22. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Ha fiú vagy akkor kérj meg egy izmos srácot, hogy vágjon pofán.

Ha lány vagy akkor még jól is állhat egy bizonyos szintig.

2013. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
L !!!! DE én nem azt kérdeztem h jól ál e
2013. okt. 22. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
keress egy toleráns fiút, aki ha hisztizel nyakon önt egy vödör hideg vízzel.
2013. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem h kit keresek meg mit meg h hanem hogyan változhatnék meg ....
2013. okt. 22. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
önuralom, önkontroll:D Esetleg kezdj el inkább röhögni veszekedés/ kiabálás helyett:)
2013. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a baj h én észre se veszem ha hisztizek :S megakarok változni ... de nem megy mindig e miatt vettek el ...
2013. okt. 22. 23:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőjj fel...majd ha magadra leszel hagyatkozva az élet rákényszerít nem leszoksz róla hiszen senkit nem fog érdekelni a problémád majd akkor rájössz h nem minden úgy alakul ahogy szeretnéd és nem mindig azt kapod amit szeretnél, érdemelnél.....
2013. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ Én is ezt szereteném ... mert sajna most egyedül maradtam a kétségeimmel ... :S sajnos nem kellek egy értelmesnek se mert ha kimutatom a fogam fehérjét akkor mind elmenekül ...
2013. okt. 22. 23:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az már óriási dolog, hogy észrevetted, hogy van valami probléma!

Lehet, nem is vagy olyan igazán hisztis! :D

Akit én nagyon hisztis csajnak tartok, az nem is nagyon akar változtatni, mert nagy az egója és úgy gondolja, az úgy kb. jó...

Önuralom, objektivitásra való törekvés segíthet!

2013. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!