Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hány hétig működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány hétig működhet, Közte és köztem?

Figyelt kérdés

Két hete ismertem meg mostani barátomat, el vitt múlt pénteken a szüleihez, megmutatni édesanyjának, és a várt eredmény helyett, az édesapjával lettem jóban. Édesanyja féltő, és felmérő volt, húga a barátomnak szkeptikus.

Elég hamar túl estünk szokásaink kimutatásában, én is és ő is. viszont hibáztam, mikor haza hoztam és bemutattam édesanyámnak. Gondoltam mért is ne. semmi komoly. akkor még nem árulta el h szeretne tőlem párkapcsolatot.

eltelt két hét, és édesanyám ellen szeretett volna hangolni kissé, de érezhető volt a szándék, mikor közös programokat terveztünk annyi beleszólási jogom volt hogy adjak néhány ötletet, és egy igent vagy egy nemet mondjak rá.

ha nem csal a megérzésem, akkor, csak az együttlétek miatt tartana meg. Mind azon által, 2 hét után felvetette hogy költözhetnék hozzá is.

édesapja nyugdijazott katona tiszt, édes anyja szintén nyugdijazott katona (irodai munkát végzett) húga ügyvédi asszisztens, ős pedig mozdonyvezető.

szerintem nem illek kertészként oda, azon felül még jobban nem hogy most is közép sulis vagyok. mert ugye érettségi nélkül nincs semmi. ahogy diploma nélkül sem.



2013. okt. 23. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
1
2013. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"nem árulta el h szeretne tőlem párkapcsolatot"


Mégis miben voltatok akkor?o.O Ne haragudj, de elég fura egy nő vagy. Te nem érted mi van mikor téged nem lehet érteni. Azt mondod a párod biztos a szex miatt van veled mikor nekem az jön le, hogy a párod igen is komolyan gondolja és te akarsz csak szexet. Te nem vagy szerelmes, kizárt.

2013. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit túlgondolkodtad magad.
2013. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már bemutatott a szüleinek akkor mégis mit szeretett volna? Működhet, ha nem rontjátok el és vele beszéled meg a dolgokat.A szülők nemtetszése meg, nos ilyen a legjobb családban is előfordul, nem lehettek olyan idősek ezek szerint.
2013. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát van benne valamit. olyan hirtelen jött. az a lényeg, hogy minek akarna velem lenni ha nem nmagamért? ha nem számít a szavam, akkor minden tartana maga mellett. igy csak a sex jön le nekem. azért meg fölösleges. szerelmes nem vagyok, majd ha ad okot a bizalmamra.
2013. okt. 23. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindezt két hét alatt? Wow. Szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy nagyon tetszik neked és de neked nagyon gyors ez a tempó és inkább ismerkednél vele még egy ideig. Ha normális a pasi még értékelni is fogja a megfontoltságodat és hogy nem dőlsz bele "az első jött-ment pasas" karjaiba. (Nekem másfél hónap után a kezemet kérték meg. 2 éve együtt vagyok az illető pasassal, de még nem házasodtunk össze.)
2013. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!