Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, de messze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de messze lakik, működhet ez így?

Figyelt kérdés

18/f vagyok. Nyár végén megismerkedtem egy lánnyal (16), és pillanatok alatt elvarázsolt. Soha nem mertem kezdeményezni senkinél amíg nincsenek rá jelek, hogy esetleg szívesen ismerkedne. (Inkább visszahúzódóbb típus vagyok, és komoly kapcsolatra vágyó.) Őtőle megkaptam ezeket a jeleket, megismerkedtünk, rengeteget beszélgetünk, és nagyon beleszerettem. Egy gond van csak a távolság! 200km van köztünk! Azóta egyszer voltam nála, egy hétvégére (ami feledhetetlenül jól sikerült.) Viszont facebookon állandóan beszélünk, "vele kelek, vele fekszek" (ha lehet ezt így mondani)...eddig. Sajnos jelenleg nincs nete és nagyon ritkán tudunk beszélni, 2naponta 1-2 órát. Nagyon szeretem és ő is így érez irántam, még féltékeny sem vagyok rá, mert maximálisan megbízok benne! (soha senkiben nem bíztam még ennyire). A távolság nem is lenne gond, mert én akkor mennék amikor csak tehetném (van saját autóm, illetve busszal sem olyan nagy a távolság), de nem tehetem... mint említettem 16 éves és a szülei nagyon féltik! na meg persze a tanulás az első! amikor lenn voltam náluk azért is rengeteget könyörgött szüleinek hogy mehessek! Mindent meg tudok beszélni vele, tényleg mindent! Én bármire képes vagyok érte!

Szerintetek működhet így a kapcsolatunk? első pár év nagyon nehéz lesz az biztos, utána már könnyebben menne. Mit gondoltok?


2013. okt. 16. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te tudsz hozzá menni, és neked nem akadály, akkor addig a 2évig, amíg nagykorú nem lesz, kibírjátok még. Egyébként mi az a két település, és van valamelyiken továbbtanulási lehetőség? Mert akkor ott a felvételi.
2013. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A településeket nem írnám most le. Részemről nincs továbbtanulási lehetőség, tavaly érettségiztem, jelenleg 1 éves technikumon vagyok, Ő pedig most 2.as gimiben.
2013. okt. 16. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a 16-18 nem olyan eszeveszett nagy korkülönbség.

Én azt mondom, hogy "elvből" ne adjátok fel a kapcsolatotokat! Ameddig a szerelem megvan, a legnagyobb butaság lenne az első utatokba kerülő nehézség hatására eldobni.

2013. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 eszünkben sincs feladni! :) Nagyon szeretjük egymást! Vele akarom leélni az életemet! Mint írtam bármire képes lennék érte! Csak rettegek attól a gondolattól, hogy mi lesz ha egyszer ne adj Isten elveszítem! :(
2013. okt. 16. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!