Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lett volna nála esélyem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett volna nála esélyem? Vagy miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy suliba jártam. Neki akkoriban volt barátnője, akivel jóban voltam. Nem mondom, hogy a legjobb barátnőm volt, de azért elvoltunk. Már 2 éve együtt jártak mikor a fiú szakított vele. Onnantól kezdve kb 2-3 hónapig mindig ott volt a myvipes látogatóim között, mindig valami ürüggyel hozzámszólt, kedves volt, viccelődött. Én sajnos hülye voltam és akkoriban nem vettem a lapot (illetve csak későn) és utólag esett le, hogy talán tetszettem neki. (Egyébként mindig azzal magyaráztam, hogy biztos az egyik barátnőm tetszik neki, biztos nem én) Más dolog, hogy a volt barátnőjével én jóban voltam, tehát nem jöttem volna össze vele. (barátnő volt pasijával nem + nem akartam volna még 1 évig minden nap találkozni így a lánnyal->tuti az lett volna, hogy miattam szakítottak és hogy én mekkora egy ribi vagyok.

Valamelyik nap találkoztam a fiúval és azóta sokat gondolok rá, de ő csak intett egyet és kész. Igaz, hogy a sulis dolgok óta lassan 1,5 év telt el, de szeretném ha lenne valami...Ennyi idő után esélytelen?


2009. nov. 12. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő úgy érezte, hogy konkrétan kikosaraztad xD Az a csoda, hogy intett, de ha össze akarnál jönni vele, akkor lehet, hogy sikerülne.
2009. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát most hogy mondod lehetséges, hogy kosarazásnak vette, mert akkoriban "leépítettem" egy kicsit. Mármint addig mindig ha találkoztunk adtunk egymásnak puszit, aztán meg kikerültem, mert nem akartam vele összegabalyodni. (a lány miatt) Meg hülyén jött ki, mert a szakításuk idején a lány nekem panaszkodott róla, hogy ilyen meg olyan hülye. XD (na jó, persze mit mondjon a volt pasijáról aki kidobta...?)

És most jövök rá, hogy jó lett volna... :/

2009. nov. 12. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!