Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt? Lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen szemeztem egy fiúval, pár nap múlva felvett facebook-on, utána elkezdtünk msn-ezni, aztán elhívott randizni. Úgy vettem le a szitut, h mindketten bejövünk a másiknak, de tévedtem.. Amikor találkoztunk tök aranyos volt, elmentünk sétálni, meghívott fagyizni, órákon át beszélgettünk, utána pedig haza hozott, majd azt mondta, hogy majd beszélünk, és mosolygott közben. Eltelt két nap, nem is keresett meg semmi, ezért írtam neki egy sms-t, hogy milyen volt a napja.. visszaírt, és azóta semmi!:S msn-en se ír, nem is keres egyáltalán..:S

Akkor minek hívott el randizni, ha ennyire nem jövök be neki?

Nekem nagyon szimpatikus volt, és nem szeretném ennyiben hagyni a dolgot, de nyomulni sem szeretnék, most akkor mit tegyek?

Én 19/L, ő 21/F


2011. ápr. 10. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért hívott el randizni, mert tetszettél neki előtte. Szimpatikus voltál neki stb. Gondolta, egy próbát megérsz.

Aztán bár jól érezte magát, nem érezte azt hogy később is szívesen találkozna, de ez még ott a helyszínen nem fogalmazódott meg benne. Később, mikor egyedül maradt, úgy érezte, hogy nem volt veled olyan jó, mint ahogy elképzelte.

Ez nem a te hibád, és nem is az övé. Egyszerűen nem jössz be neki.

Még gondolkodik, aztán jó esetben elmondja, hogy hogy is döntött. Rosszabb esetben nem is beszél veled többet.

Ne keseregj miatta, majd találsz még jobbat nála.

2011. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Huh ez kísértetiesen hasonlít az én esetemre...pontosan ugyan ez volt velem meg egy lánnyal és most így visszatekintve tényleg szemét voltam, dehát szilveszter volt meg kb 3 napig hulla voltam... ez van.


A randi után még beszéltünk egyszer utánna meg már azért nem hívtam mert szégyeltem a pofámat. Amugy jó csaj volt de valahogy nem éreztem semmit. Előfordul.


Remélem segített a példám. :)

19/F

2011. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de legalább annyit mondhatott volna akkor utána, hogy bocsi, de nem akarok tőled semmit, vagy valami.. de ez, hogy hozzám se szól:S..
2011. ápr. 10. 19:32
 4/4 anonim válasza:
Szar ügy sajnos még több ilyet is el kell viselned mire megtalálod az igazit
2011. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!