Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Szeretem!

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb fiú barátomba! Vagyis 2éve nagyon jóban vagyunk 6éve ismerem ,fiatal korunkba is néztük egymást de nem jöttünk össze elég nö faló volt és pasi faló! de megnöttünk és 2ével ezelött alálkoztunk és beszélgettünk egy félévig aztán összejöttünk én kimentem nyalni külföldre és mikor hazjötem megismertem más pasit és öt dobtap (nagyon megbántam persze és szeretem) aztán jó ideig nembeszéltünk és egy évre rá összejöttünk megint!akkor nem mertem komolyan veni féltem, h majd dob hát igy is lett h kevest taliztunk pedig 20km-re lakott tőlem!!és megint nem bezséltünk!most elkeztünk felvenni egymással a kapcsolatot! nagyon vonzodom hozzá és ö mondta nekem , h szeret engem, de tudja jól h sosem lenne jó, jobb a barátság, de nem tok barátként nézni rá..tudom ö az iagzi,mindenben egyett értük stilusunk is egy!ö is csalódik a nökben és is a pasikban! senkivel nem jön össze semmi...neki sem nekem!egymás melett lenne sztem a helyünk ..de biztos h fél én is de egy probát megérne sztem...nem tom hogy mondjam meg neki..h szeretem..anno tom én rontottam el..de hibáztam tom!hogy nyerhetném el bizalmát felém?
2009. nov. 12. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a hibáitokat és biztosítsd arról hogy úgy van ahogy mondtad és kérd meg hogy próbáljátok meg ha nem megy akkor meg szakítsatok.
2009. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!