Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kell? Szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kell? Szeretem nagyon! De nem tud kielégíteni! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Ő sok mindent megtesz,h nekem jó legyen.... Velem van a baj, h nincs orgazmusom? Ezt azért nem gondolom, mert más párkapcsolatomban ilyen problémám nem volt! De a jelenlegit iszonyatosan szeretem!!!!
2011. jan. 10. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy csinálja, irányítsd szex közben. Maszti megy?
2011. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én az ilyet nem tudom megérteni nagyon. Nekem is volt ilyen férfi az életemben, aki nem tudott kielégíteni. De csak egy darabig. Amint mutattam neki, hogy hol jó nekem stb, utána már ment minden. Mindig úgy voltam az ilyenekkel, hogy meg kell beszélni, nem szabad elzárkózni a szexuális témától, főleg egy párnak.
2011. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Emiatt ne szakíts. Mondd meg neki mit tegyen, hova nyúljon, hogyan csinálja, nem mindenkinek megy egyből és lehet az is hogy idő kell, míg összehangolódtok.

Őt mennyire zavarja ez? Lehet, hogy emiatt már te is idegesíted magad és pont ezért nem megy úgy.

2011. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mi nagyon őszintén meg tudjuk beszélni. És amúgy minden nagyon jó, ahogy, ahol stb. Bár lehet h bővítenem kellene az ismereteimet, az újítás sose árt :-)))

De hiába iszonyat jó...... a végén olyan állapotba kerülök, hogy sokszor elsírom magam!

Próbálkozzunk? Hátha többet tudok segíteni?

2011. jan. 10. 15:17
 5/15 anonim ***** válasza:
csak ennél a barátodnál nincs orgazmusod? mert nem biztos, hogy a pároddal van a baj...
2011. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ideges miatta, rosszul érzi magát tőle. De nem adja fel, amitől még jobban szeretem! NAgyon odateszi magát, már néha látom h összeszorított foggal próbálkozik,h tovább bírja. Ő élvezi így egyáltalán? Lehet h nekem is elveszett benne a hitem és azért se megy már?
2011. jan. 10. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekunk is voltak az elejen ilyen problemank, de en turelemmel vartam, es most 2szer annyit elvez mint en:P Sokszor mar nem birok vele:D De latom hogy ettol boldog!
2011. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, hogy írtad, korábban nem volt ilyen jellegű problémád. Nem vagy feszélyezett valami miatt? Kuki méret :) környezet, idő, stb?

Mióta jártok és vagytok együtt? Valakinek komolyabb lelki kötődés kell ahhoz, hogy ki tudják elégíteni.

2011. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak ennél a a barátomnál van ilyen gond. De ha velem van a baj, akkor mi lehet az? Ha áléltem nagyobb összezuhásokat azóta, az befolyásolhatja?
2011. jan. 10. 15:23
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyunk együtt. A méret inkább őt zavarja... De azt mondja más barátnőjével nem volt ilyen gondja. És azt kifelejtettem,h kezdetben nekünk is ment. Bár össz-vissz elég kevés volt sajna.
2011. jan. 10. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!