Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy párban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy párban az egyik fél Barca, a másik Real drukker, mennyi esélye van a kapcsolatnak, ha amúgy meg a pár két tagja jól meg van a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

#FC Barcelona #Barcelona #futball #Real Madrid FC #fútbol
2013. okt. 23. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%
tudod te mi a különbség fotelból és a stadionból végignézni egy meccset? szar a foci Magyarországon. ez van ez a miénk ezen KELL javítani és nem elmenekülni előle. és nem szar antifa meg egyéb szar nyugati csapatnak szurkolni.
2013. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10. válaszoló:maximálisan igazad van
2013. okt. 23. 23:05
 13/14 anonim ***** válasza:

#11.

Attól, hogy mi beülünk a stadionba, még nem tanulnak meg focizni a magyar játékosok. Ráadásul csak saját magukat égetik azzal, hogy minden fontos meccs előtt elmondják, hogy igen, most jók vagyunk, jobbak, mint pár hónapja és ha odatesszük magunkat megcsináljuk. Ja jól odatették magukat Hollandia ellen is. Az meg, hogy külföldi csapatoknak szurkol valaki a saját döntése és joga, semmi közöd hozzá.


Kérdező én lány vagyok és Real drukker már jó pár éve. Talán kisebb vita lenne, ha úgy adódik a helyzet, de én nem csinálnék belőle akkora ügyet, hogy óriási veszekedések legyenek belőle, ha arról van szó, akkor inkább hagyom, hogy neki legyen igaza (persze magamban tudnám, hogy de nekem van :D), mert fontosabb a kapcsolatom, mint egy játék.

Ha meg még nem vagyunk együtt, de kiderül, hogy Barca drukker, akkor sem lenne belőle semmi, mert nem ezen fog múlni, hogy összejövök-e vele vagy sem.

2013. okt. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha szerinted ez probléma lehet, nem vagy normális.

Na de a kérdésed sem az..nincs benne realitás.

2013. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!