Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja mindenki azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki azt, hogy osztálytárssal nem járna? Mi abban a rossz?

Figyelt kérdés
Valaki mondja már meg miért tiltakozik sok ember,hogy nem járna osztálytárssal. :D nem vagyok én ilyen szituációba benne,de érdekel :D

2013. okt. 23. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ismered a mondást, hogy "házi nyúlra nem lövünk!"?


Egyébként meg azért, mert ha járnak és megromlik a viszony, utána rossz egy osztályközösségben lenni az illetővel.

2013. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nagy lenne a szerelem és véget érne a kapcsolat, annál rosszabb nincs, hogy minden nap látod, de mégse lehettek együtt.
2013. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ebben igazat adok,de nem kell feltétlen haragban elválni :)
2013. okt. 23. 14:13
 4/8 Kuuken ***** válasza:
én sem váltam el haraggal a barátnőmtől, de azóta megosztott lett a közösségünk
2013. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mert ugy jarsz mint en :/ !!
2013. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert a mi osztályunkban is volt ilyen párocska.Majd szétmentek és két táborra szakadt az osztály.Majdnem verekedés lett a dologból.

Na ezért nem szabad!

2013. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy pár az osztályban, már házasok és két gyerekuk van, ez teljesen egyéni, lehet, hogy rosszul végzodik, de lehet, hogy jól. Bár én nem szivesen jártam volna egyik fiúval sem az osztályunkból.
2013. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a gimis osztályomban jöttem össze a feleségemmel. :)
2013. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!