Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lenne egy normális kapcsolat nem?

Figyelt kérdés

Én azt várnám el, hogy néha egymás kedvébe járjunk, és megtegyünk egymásért olyat, amit amúgy nem tennénk. Pl elmenni egy koncertre, amit ő annyira nem szeret, de egyszer kibírhatná a kedvemért. Én meg elmennék vele egy színházi előadásra, amihez nem feltétlen van túl sok kedvem, de a kedvébe szeretnék járni, és 1 hónapban egyszer kilehet bírni. Stb, stb...


Legyen az kirándulás, egy mozifilm megnézése, főzés, vagy bármi más. Az lenne az alap, hogy a másik kedvébe is járjunk néha nem?

Én így gondolom, és kíváncsi vagyok hogy általánosságba ti mit gondoltok erről. Próbálom a barátnőmet is meggyőzni...


2013. okt. 23. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen lenne!
2013. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám szerint akkor jó egy kapcsolat, ha mindenki azt nézi, hogy a MÁSIKNAK mi a jó. A hosszú, boldog házasságára nézve én hiszek neki :)
2013. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Főképp ilyen lenne. De azért ez több dologtól is függ. Jólesik, ha a párom eljön velem a kedvemért olyan helyre, ami őt nem nagyon érdekli, vagy megszerez nekem egy filmet, amit ő nem szeret, de nekem a kedvencem, ha a főzésnél segít mosogatni, zöldséget pucolni, stb., akkor is, ha nem az ő világa a konyha.

Viszont lehetőleg nem cipelem el olyan helyre, ahol egyenesen borzalmasan érzi magát, nem akarom, hogy végigüljön velem egy filmet, amit utál és nem várom el, hogy megtanuljon kompletten főzni, ha semmi érzéke hozzá.

2013. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ ki a dominánsabb kettőtök közül, illetve arról, melyikőtök piacképesebb, vonzóbb az ellenkező fél szemében.


Ha összességében szarabb pasi vagy (nem túl gazdag, nem túl sármos, kis farkú, alacsonyka, stb.) mint amennyire szép a nő, akkor a nő kedvébe kell tenni.


Ha egy csúnyácska nő van egy magasabb értékű férfival, akkor a férfi akarata a mérvadó.

2013. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, ha szeret, akkor természetes, hogy nem csak muszájból megy el, hanem mert örül, h örömet szerezhet neked
2013. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!