Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha valakinek azt mondját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha valakinek azt mondjátok, nem akartok összejönni vele, akkor az végleges?

Figyelt kérdés
Ha amúgy külsőre tetszik és vonzódtok hozzá.
2013. okt. 24. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:

nem...lehet csak az az oka hogy ugy érzi a fiú, hogy nemlesz elég jó a lány számára, vagy mincs elég pénze...vagy egyéb hülyeség...de közben szereti a lányt!


Tanács: próbáld meg te kideríteni hogy miért mem akar összejönni veled..

2013. okt. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam végleges döntést jelent.
2013. okt. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ember ilyenkor azt hiszi, h végleges. De aztán változhat. Nekem volt olyan barátom, akit régebben elutasítottam, de 5 évvel később mégis együtt voltunk. Mert ő is változott az évek alatt és én is.
2013. okt. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát van pár zavaró tényező (pl exbarátnő), ami megnehezíti a helyzetet, de elvileg mint embert is kedvel. Mégis nemet mondott.
2013. okt. 24. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

3.*-* de jó, remélem nekem is ilyen lesz!


Egyébként az emberek változnak. Van a neten egy lány(csak barát, mert én is lány vagyok, hetero), aki eleinte azt mondta, hogy neten keresztül nem létezik igaz barátság, most meg már évek teltek el és napi szinten beszélünk, semmit sem félünk megosztani a másikkal.


18/L

2013. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!