Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme összejönni olyanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme összejönni olyannal, aki hetente csak 1x ér rá és én ennél többet igénylek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Még változhat mennyit ér rá. Egy próbát megér
2013. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megvan, hogy annyi, akkor nem.
2013. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Az pont heti eggyel több, mint ami most van.
2013. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

van-e értelme?

ha ezt a kérdést kell feltenned, akkor nincs értelme

2013. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt kell eldönteni, hogy a heti randimennyiség a fontos, vagy az adott személy. Ha az előbbi, akkor nyilván nem, akkor olyat kell keresni, aki gyakrabban ér rá. Ha azonban az adott személy fontos értékekkel bír számodra, akkor a heti eggyel is érdemes beérni, és később még változhat, alakulhat a dolog.
2013. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy neked ez kevés, akkor így ne kezdj bele a dologba.
2013. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nála ez adott, hogy ennyit ér rá, neked pedig igényed a sok találkozás, és ez a helyzet nem változhat... akkor nem éri meg, mert ezen fogsz folyton idegeskedni. Én megfogadtam magamnak, hogy olyan kapcsolatba nem vágok bele, ahol már akkor problémákat látok, amikor még el se kezdődött.
2013. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben vagyok.Egyre nehezebb.Viszont érte megéri úgy érzem.Jó érzés várni,hogy újra lássam.
2013. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!