Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagos pasik, valamelyikőtökn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pasik, valamelyikőtöknek sikerült összejönni egy nagyon szép lánnyal, ha igen hogy sikerült? Tudtok adni tippeket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nagyon sok önbizalom kell hozzá mellé pozitív gondolkodás. Nem plázacicákra vagy szilikonmellű dísz csajokra gondolok, hanem természetesebbekre, szép arc, jó alakra értem.
2013. okt. 14. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt könnyű az tény, és nagyon ellenkezett, és ordibált a r*banc, de sikerült beb*szni a csomagtartóba.

Azóta csak én vagyok neki :)

2013. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem most is ilyen van. 90/60/90. nincs tipp. minden csaj más. Légy önmagad. Tudom szar duma, de ha elkezdesz mindenféle hülye szerepeket játszani, akkor bukta van. A normálisabb csajoknál az nem jön be. Merj poénkodni, néha lehet durvábban is :) az eddig mindenkinek bejött :D
2013. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem tartottam magam még átlagosnak sem,aztán már talán úgy éreztem,hogy annak az alját azért elérem.

Viszont egy gyönyörű barátnőm van,akivel úgy jöttem össze,hogy ő szedett fel igazából :D

Szóval most úgy vagyok,hogy nem tudom mi a helyzet.

2013. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát hülyén fog hangzani, de önmagam voltam kivételesen (az ilyen kicsit búvalbaszott, nem nagyon mondok senkinek semmit, de figyelek és segítek bármiben, csak kicsit okoskodó vagyok). Külsőre annyit, hogy bár jóképűnek mondanak, eléggé meghiztam az elmult években (185 cm magas, 89 kilo kb). Az volt a titok, hogy nem feltem lépni, volt önbizalmam.

Utólag azt mondja, a belsőmbe szeretett bele, de mostmár igy szeret ahogy vagyok (es mosolyogva hozzateszi azert gyurhatnek kicsit)

2013. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Adtam magam, meg figyelmes voltam.

És simán belémszeretett. :)

2013. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából ugy van h csendes vagyok, nem vagyok szép se meg semmi, de még menő se, aztán jött egy átlagnál jobb csaj és felszedett, de ezt azért nem értem, mert az elmúlt 5-6 évben senki rám se nézett, nem is érdeklődött felém, akkor ez most h van? Ha neki tetszek akkor másnak is? Szval ő az egyetlen akinek tetszem? Az lehetséges?
2013. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én párom (már 6,5 éve) nagyon szép kis csajszi volt akkor, vékony, kedves mosolygós igazi kis "hercegnő" most is ilyen, csak mér nem 17 éves... Nagyon odavagyok Érte.

Kérdésedre válaszolva, nekem a titkom az internet volt (msn) Q sokat csevegtünk gépen az első ~ 2-3 hónapot csak itt, aztán ~ 6 hónapig csak telefonon, így a külsőmtől függetlenül (nem vagyok egy Adonis) melém szeretett, mert a chat-telefon kombinációval csak a belső ismeretekre korlátozódott a beszélgetés. Telefonban sokat beszéltünk a külsőről is. Így -mintha könyvet olvasnál- fantázia kép lett, amikor elmondta, hogy ##-méretű a fehérneműm... képzeld el. Vagy hogy ## a mellbőségem... nagyon jó volt és megérte. mert azóta "happy" minden :)

2013. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!