Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annak ellenére, diplomám van a saját területem dolgozom de önbizalmam semmi ha egy lányt kellene megszólítani?

Figyelt kérdés

- régebben meg gimiben meg mertem tenni de mostanában nem ... :( ... lehet az is a baj, hogy általában durván leráztak


- kb. 1.5 éve megszólítottam egyet az egyetemen de csak azért mert láttam egy vizsgán, és tudtam, hogy biztosan o is ugyan azt a tanárra var ... sejtesem be igazolódott... azóta is "haverok vagyunk"


...egy álomszép lány ... nem gondoltam soha, hogy egy ilyen lány haverkodik valaha velem és főleg azt nem ,hogy o hív ki éjjel kamus előtti parkba, beszélgetni..ami előfordult többször... de sajnos volt barátja.. most egy ideje nincs ...de a másik gond a kulturális lombhullás, hogy ő nem tud magyarul ... Romániában vagyunk ...


-szóval még ha a fentiekre tekintek, akkor sincs bátorságom leszólítani egy lányt az utcán, buszon etc. ...

- lehet az is a baj,... ,hogy nem tudom milyen nyelven szólaljak meg ... mert értelme csak akkor van az egésznek ha magyarul szólalhatok meg és érti is ...


- már 25 elmúltam de még nem volt több haveri kapcsolatnál egyetlen lánynál sem ... ha afféle próbálok tenni lepéseket... , hogy ne csak haverok legyünk, vagy ha direkt úgy indítok , hogy több legyen állandóan húzódoznak ...

ez az egész az évek folyamán teljesen elvette az önbizalmam ... bármilyen sikereket erek el más területeken

és bármilyen apróbb céljaim / álmaim is váljanak valóra

... valahogy nem érzek semmilyen ösztönzés a tovább lepésre, vagy bármilyen örömöt... csak zombiként haladok tovább a napi teendők nyomán


2013. okt. 24. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor románul szólítod meg. Ha kiderül, hogy magyar akkor váltotok. Vagy eleve magyarul és ha nem érti akkor off.

De miért fontos, hogy tudjon magyarul? Ha szép, szimpatikus, és lehet valami, nem mindegy milyen nációjú?

2013. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb inkább magaddal békülj ki. Sportolj, foglald el magad azzal amit szeretsz, legyen hobbid, ne csak legyél bele a vakvilágba.
2013. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy te milyen kérdést olvastál el, első, de egyáltalán nem a nyelvkülönbséggel van problémája.
2013. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van hobbim de mint mondtam mint mindent , azt is zombiként csinálom ...
2013. okt. 24. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért van önbizalmad más területeken, mert abban már bizonyítottál, de gondolom megdolgoztál a sikerért. A csajozás ugyan olyan, ha sok nőt szólítasz meg, elmúlik a frusztráltságod, viszont ha abból a sokból mind negatív eredménnyel zárul, akkor teljesen összetörsz majd újra és újra. Legalábbis nálam így van: sokban hasonlítunk a leírásod alapján, nekem is vannak sikereim más területeken, de lánnyal a barátságon kívül eddig többre nem jutottam, de nem azért, mert nem merem megszólítani őket. EZ olyan dolog, hogy legalább elmondhatod magadról, hogy te megpróbáltad, a többi nem rajtad múlik.
2013. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!