Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miérrrt? 14/L Jövőre megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miérrrt? 14/L Jövőre megyek középsuliba. Januárba írom a felvételit.14 vagyok. Nem vagyok saját magammal elégedett. A suliba ahova megyek jár egy fiú akivel Facebookon elkezdtünk beszélgetni.

Figyelt kérdés
Nagyon jóba vagyunk. De még nem találkoztunk élőbe. Nem birja megérteni hogy nem engednek a szüleim sehova. És mosTANÁBA SZOKOTT VELEM BUNKÓZNI!?. Nem tudom miért. én szeretem neki barátnője. és mikor azt mondtam az egyik haverjának hogy tetszik azt mondta hogy hülye vagyok ne szerresem mert nem illenénk össze. Mostt mit Csináljak?

2013. okt. 17. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
kijevi töltött jércemellet vegyes körettel!
2013. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha nyelvtanból is van felvételi, akkor fölösleges ezen stresszelned, úgyse vesznek fel.
2013. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid jogosan féltenek,hogy a 14éves munkájukba valaki beleveri a fszát!!! :D
2013. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább a tanulással foglalkoznál.
2013. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tanulok..xd de amúgy gyorsan írtam és.. na de mindegy.diszlexsziás vagyok.szóval.
2013. okt. 18. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Te nagyon nehéz eset vagy.....:DD
2013. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát mert azt nagyon szeretem.
2014. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vettek fel,elhasaltál a helyesírási teszten,jól sejtem?
2014. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!